image

Renginiai

Mūsų organizuojami renginiai

Kaip sukurti įdomią ir įtaigią prezentaciją?

2019 m. kovo 28 d., 18:30 val.
Trakų g. 1, VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas, 119 auditorija - Baltoji salė

Pristatome tarptautinį LTKA klubą, kuriame išgirsime kolegų įspūdžius iš kovo 7-8 d. Rygoje vykusių Baltic Communications Awards ir konferencijos, o vėliau prezentacijų kūrimo ir viešojo kalbėjimo paslaptimis su mumis dalinsis į Lietuvą iš JAV atvyksianti mokslų daktarė, kalbotyros profesorė Karen Russikoff!

Daugiau informacijos

Socialiniuose tinkluose kiekvienas tampa žurnalistu ir atstovu spaudai: kaip komunikuoti?

2019 m. vasario 27 d., 18:00 val.
Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, 309 auditorija

Socialiniais tinklais šiandien naudojasi milijardai žmonių. Kiekvienas jų gali parašyti straipsnį į portalą arba paklodės ilgio nepatikusios paslaugos, prekės, aptarnavimo "recenziją".

Daugiau informacijos

RSV klubas. Vidinė komunikacija: situacija ir iššūkiai 2019 metais

2019 m. sausio 31 d., 18:30 val.
Didžioji g. 7, Vilnius, "Pacų" viešbutis

Vidinė komunikacija yra vienas svarbesnių bet kurios organizacijos sėkmingos veiklos elementų. Augant ekonomikai ir aktyvėjant kovoms dėl talentų, vidinė komunikacija - kaip niekada svarbi.

Daugiau informacijos

Socialiniai tinklai: kaip komunikuoti, kad tave išgirstų?

2018 m. lapkričio 8 d., 18:30 val.
Vilniaus kolegija, Saltoniškių g. 58

Nors kasmet apie tai kalbame, socialiniai tinklai aktualumo nepraranda. Priešingai - be jų dabar nebeįsivaizduojama organizacijos efektyvi komunikacija. Tad susitikime diskusijai apie tai - kokia jūsų patirtis bendraujant su klientais, organizacijų nariais, partneriais socialinių tinklų erdvėje.

Daugiau informacijos

Šalies įvaizdžio kūrimo darbai ir iššūkiai

2018 m. spalio 25 d., 18:30 val.
Lietuvos automobilių kelių direkcija, J. Basanavičiaus g. 36, LT–03109 Vilnius

Šį kartą kviečiame diskutuoti itin aktualia tema, kuria dažnai girdime ekspertų pasisakymus viešojoje erdvėje: tai šalies įvaizdžio klausimas. Kas slypi už kiekvienam lietuviui svarbaus ir jautraus šalies įvaizdžio kūrimo proceso, pasakos LR Vyriausybės kanceliarijos Programų koordinatorė Eglė Kudzmanienė, komunikacijos ekspertas Marius Gurskas ir VšĮ "Go Vilnius" direktorė Inga Romanovskienė.

Daugiau informacijos

RSV klubas: kūrybinės dirbtuvės

2018 m. spalio 4 d., 18:30 val.
Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, Vilnius

Kūrybiškumas - ypatingai svarbi komunikacijos profesionalų savybė, todėl ši tema kasmet atranda savo vietą renginių darbotvarkėje. Jau spalio 4 dieną į svečius kviečia Socialinių mokslų kolegija, kur apie tai kalbės kolegijos vadovė, kūrybinio mąstymo lektorė Gabija Skučaitė ir scenaristas, režisierius, istorijų pasakojimo dėstytojas Raimondas Paškevičius.

Daugiau informacijos

Įmonių socialinė atsakomybė – raktas reputacijai kurti?

2018 m. rugsėjo 13 d., 18:15 val.
VDU S.Daukanto g. 28, Kaunas

Verslo reputacija ir įmonių socialinė atsakomybė. Ar socialinė atsakomybė ir tvarumas gali padėti susigrąžinti  pasitikėjimą organizacijomis? LTKA klubas rugsėjo 13 d. vėl atkeliauja į Kauną. Lukštensime įmonių socialinės atsakomybės ir reputacijos sąveikos niuansus.

Daugiau informacijos

Asmenybių komunikacija: svečiuose Liudas Mažylis

2018 m. rugpjūčio 30 d., 18:30 val.
Trakų g. 10, Vilnius (Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka)

RSV klube - chemijos mokslų daktaras, VDU profesorius, habilituotas vadybos ir administravimo daktaras, politikos ir visuomenės veikėjas. Taip pat - aistringas kolekcininkas, avantiūristas, rašytojas, visiems žinomas kaip žmogus, radęs Lietuvos Nepriklausoybės Akto originalą. Svečiuose - Liudas Mažylis.

Daugiau informacijos

Neformalus RsV klubas. Tradicijos mus vienija!

2018 m. liepos 26 d., 18:30 val.
Konstitucijos pr. 15-24, Vilnius

Tradicinis laisvas LTKA narių vasaros nuotykis Media Traffic terasoje!

Daugiau informacijos

Kaip komunikacijos profesionalų darbotvarkę pakeitė BDAR?

2018 m. birželio 6 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 30 (LR Teisingumo ministerija)

Pradedame taikyti BDAR: kaip pasikeis komunikacijos specialistų darbas ir į ką atkreipti dėmesį rašant pranešimus žiniasklaidai, organizuojant renginius, informuojant klientus ir įmonių darbuotojus?

Daugiau informacijos

Vidinės komunikacijos užkulisiai: sėkmės ir neišnaudotos galimybės

2018 m. balandžio 26 d., 18:30 val.
Trakų g. 1, Vilnius, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

RsV klube - be galo aktuali tema. Vidinė komunikacija - šiandienos iššūkis kiekvienai organizacijai. Kaip jį sprendžia profesionalai - išgirsime balandžio 26 dieną.

Daugiau informacijos

Lankomės pas kolegas. LR prokuratūra iš arti.

2018 m. balandžio 12 d., 18:30 val.
Lietuvos Respublikos prokuratūra, Rinktinės g. 5A, Vilnius

Balandžio 12 d. LTKA nariams bus suteikta unikali galimybė nė negavus šaukimo į apklausą apsilankyti garsiajame Lietuvos Respublikos prokuratūros pastate!

Daugiau informacijos

Sukurkite savo matavimo įrankį!

2018 m. kovo 28 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 16, Vilnius, NOVOTEL

Žiniasklaida pasikeitė! Ryšiai su visuomene ir komunikacija pasikeitė! O jūsų požiūris į matavimą? Atėjo laikas naujam, inovatyviam sprendimui, kuris leis pamiršti "like'ų" skaičiavimą!

Daugiau informacijos

Maisto komunikacija? O taip!

2018 m. kovo 22 d., 18:30 val.
Zarasų g. 5, Vilnius, "Šiaurės jūra" parduotuvė

Kovo 22 dieną visi ryšių su visuomene specialistai laukiami kitokio formato renginyje, kuriame bus galima pamatyti ir išgirsti kaip siejasi maistas ir komunikacija bei ką kitaip reikia daryti, kai jūsų tikslas – papasakoti pasauliui apie lėkštės turinį.

Daugiau informacijos

Atvira diskusija. Etika: jos reikšmė ryšių su visuomene darbotvarkėje

2018 m. vasario 22 d., 18:30 val.
Holiday Inn, Šeimyniškių g. 1, Vilnius, salė Discovery (1-as aukštas).

Pastarieji politikos, viešojo sektoriaus ir verslo pasaulio įvykiai bei skandalai tik dar kartą pabrėžė sąžiningumo, nešališkumo ir skaidrumo būtinybę ryšių su visuomene srityje bei diskusijos etikos tema poreikį. Vienas didžiausių iššūkių komunikacijos srityje, ypač ryšių su visuomene profesijoje - demonstruoti ir pritaikyti veiksmus, paremtus etikos principais.

Daugiau informacijos

Ateities komunikacija. Ko reikia šiandien, kad laimėtum rytoj?

2018 m. vasario 8 d., 18:30 val.
Geležinio Vilko 6 A, Vilnius

Ryšių su visuomene ir komunikacijos ateitis, kitokių kompetencijų poreikis, naujas ryšių su visuomene ir komunikacijos veiklos matavimas, skaitmeninės komunikacijos galimybės, reputacijos krizės, identifikuojamos atotrūkiu tarp to, ką kalbame ir to, ką darome. Apie visa tai ir dar daugiau savo įžvalgomis iš Londone vykusios 5 dienų konferencijos „Future Communicators Accelerator“ pasidalins jos dalyvės Jorūnė Juodžbalytė, EIKA Rinkodaros ir komunikacijos vadovė, bei Lina Jakučionienė, ERGO Korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse. Apie tai, ko reikia, kad laimėtum skaitmeninės komunikacijos projekto apdovanojimą, užkulisius atskleis didžiausio Europoje skaitmeninės komunikacijos apdovanojimų konkurso, organizuojamo Berlyne, Vertinimo komisijos narės Laura Bielskė ir Lina Jakučionienė.

Daugiau informacijos

RsV klubas. Kaip komunikuosime 2018-aisiais? Savo patirtimi ir praktiniais pavyzdžiais apie komunikacijos strategiją, veiklos planus, priemones, kanalus, biudžeto planavimą dalinsis komunikacijos profesionalai iš verslo ir valstybinio sektoriaus.

Daugiau informacijos

Karmos taškų 2017-tiems papildymas: kraujo donorystės akcija

2017 m. gruodžio 5 d., 17:00 val.
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir Kraujo Centras (E korpusas), Santariškių g. 2, Vilnius

Turime išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir Kraujo centro darbo užkulisiais bei spėti 2017-tiems užsidirbti papildomų karmos taškų! Juk apsilankymas klinikose – puiki proga paaukoti truputėlį savo kraujo tiems, kuriems tik jo ir tereikia, kad kalėdinė svajonė išsipildytų. Mūsų kolegė, Santaros klinikų ryšių su visuomene specialistė Gitana Letukienė, išdavė (viešą) paslaptį: vieno donoro kraujas gali išgelbėti 3 žmonių gyvybes! Ar bereikia daugiau motyvacijos?

Daugiau informacijos

Tarptautinis renginys “Lyderystės komunikacijos vaidmuo keičiant Europos įvaizdį”

2017 m. rugsėjo 28 d., 18:30 val.
Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių erdvė, Gedimino pr. 51, Vilnius

Rugsėjo 28 d. 18:30 val. Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga drauge su Užsienio reikalų ministerija bei Vilniaus universitetu kviečia dalyvauti renginyje su svečiu iš Belgijos - Stavros Papagianneas.

Daugiau informacijos

Komunikacija, aplenkianti greičiausius

2017 m. rugpjūčio 24 d., 18:30 val.
Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių erdvė, Gedimino pr. 51, Vilnius

Kaip šachmatų lentoje. Kruopščiai apgalvota strategija. Greitis ir džiaugsmingas šūksnis – matas! Panašu, kad Benediktas Vanagas tiksliai žino, ko nori, puikiai komunikuoja ir suburia tokią komandą, su kuria troškimai materializuojasi. Į klausimus – kas sėdi už greičiausio komunikacijos vairo, kaip yra kuriama strategija ir kodėl Benediktas Vanagas renkasi ne šturmanus, o šturmanes – galima bus sužinoti jau šio RsV klubo metu.

Daugiau informacijos

Tapti TELIA: ar tikrai per vieną naktį?

2017 m. birželio 15 d., 18:30 val.
TELIA būstinė, Lvovo g. 25, Vilnius

Į birželio mėnesio RsV klubą kviečiame visus, kurie neabejingi integruotai komunikacijai, prekės ženklo komunikacijai ir vidinės bei išorinės komunikacijos dermei. O kaip visa tai įgyvendinti, kai reikia pasikeisti per... vieną naktį? TELIA gimimo sėkmės istoriją papasakos talentinga ir profesionali komunikacijos specialistų komanda, kuriai vadovauja korporatyvinių reikalų vadovė – AUDRONĖ MAŽEIKAITĖ.

Daugiau informacijos

REPUTACIJA SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

2017 m. gegužės 31 d., 16:00 val.
Mykolo Romerio universiteto salė, Ateities g.20, Vilnius

Ką daryti, kai išlaidos Facebook reklamai didėja, o vartotojai sunkiai spaudžia „like“? Ir kaip aplenkti tuos prekės ženklus, kurie, tarsi nieko nedarydami, surenka dešimtis ar net šimtus komentarų ir pasidalijimų? Vienoje erdvėje susijungs marketingo ir komunikacijos profesionalai. Tam, kad atsakytų į svarbiausią, šiuolaikinei organizacijai kylantį klausimą – kaip valdyti reputaciją socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos

SPEAKING IN 3-D: MAKE YOUR SPEECHES COME ALIVE

2017 m. balandžio 24 d., 18:30 val.
Technopolis / Delta pastatas, UMA Workspace. J. Balčikonio g. 9, Vilnius

John F. Kennedy, Martin Luther King, Adolf Hitler, Sir Winston Churchill, Zulfiqar Ali Bhutto... Sąrašas nėra baigtinis. Ir tai nėra tiesiog pavardės. Tai perversmas. Perversmas istorijoje, žmonių galvose ir širdyse. Žmonės, kurie galėjo priversti patikėti net pačiu didžiausiu melu, arba įžiebti tiek vilties, kad būtų pakeista istorija.

Daugiau informacijos

Komunikacija be sienų ir jos galia dvasiniame pasaulyje

2017 m. balandžio 13 d., 19:00 val.
Technikos biblioteka, Šv. Ignoto g. 6, Vilnius

Vieta, kurioje daugeliui atsiveria senos žaizdos tam, kad užgytų, arba vieta, į kurią ateiname dėl atsivėrusių žaizdų. Mistifikuota Bažnyčia vienus traukia, kitus atstumia, tačiau abejingų nepalieka. Įsivaizduokime Bažnyčią kaip darbdavį, kurio interesams atstovauja ypatingai lojalūs kunigai. Ką jie komunikuoja ir kokiu tikslu? Kaip jie atranda būdų, kaip prisibelsti į žmonių širdį?

Daugiau informacijos

LRVS ir EACD kviečia į Tarptautinį RsV klubą "Social media influencers. Do we use them in a proper way?"

2017 m. kovo 16 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 51 (Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka), Vilnius

Milijonas krantų. Milijonas minčių, virstančių kūnu ir ateinantis suvokimas, kad – taip, aš noriu būti tame krante ir naujas idėjas atgabenti į savo. Metaforiška. Visgi komunikacijos profesionalai, suprasdami socialinės žiniasklaidos lyderių įtaką, mato poreikį tiesti tarp abiejų krantų tiltus. Pastarasis noras reikalauja atsakymo – o kaip lyderį identifikuoti, kaip užmegzti su juo ryšį? O gal statant tiltą tarp krantų vertėtų pagalvoti ir apie strategiją? Be viso to, atsakykime į klausimą – kokie skirtumai yra tarp Vakarų ir Rytų Europos ,,krantų“ ir kokią pamoką galėtume išmokti?

Daugiau informacijos

Iš ko kepsime 2017 m. komunikacijos tortą?

2017 m. vasario 23 d., 18:30 val.
Laisvės al. 13-111 (KTU Kultūros centras), Kaunas

Koks skonis bus dominuojantis – planai, tikslai, o gal pinigai? O kas mums yra svarbiau – idėjos ar didelis biudžetas, kūrybiškumas ar tikslinis planavimas? Svarstykime drauge. Diskutuokime apie tai, kas mūsų manymu galėtų būti efektyvu ir atsiperkama. Praktiniais patarimais, sėkmės istorijomis ir įžvalgomis dalinsis mūsų kolegos, tikri komunikacijos profesionalai, atstovaujantys tiek valstybiniam, tiek verslo sektoriams.

Daugiau informacijos

RsV klubas: RsV ir žiniasklaidos santykiai - klasika ir džiazas

2017 m. vasario 2 d., 18:30 val.
TECHNOPOLIS / Delta pastatas, UMA Workspace, J. Balčikonio g. 9, Vilnius

Galima prigalvoti daug metaforų RsV specialistų ir žurnalistų santykiams, o metaforos limpa tik prie sudėtingų ir daugiaplanių dalykų. Kas mes esame vieni kitiems? Kaip turime puoselėti santykius, kad būtume vienoje barikadų pusėje? Ar tai, apskritai, įmanoma? Šie ir kiti aktualūs klausimai dar aktualesnių batalijų šiandienos kontekste.

Daugiau informacijos

Pakartotinis Visuotinis LRVS narių susirinkimas

2017 m. sausio 14 d., 18:00 val.
VGTU, Senamiesčio rūmai

Iki pasimatymo!

Daugiau informacijos

RsV klubas: Autorių ir gretutinės teisės - kaip išvengti klaidų?

2016 m. lapkričio 10 d., 18:00 val.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas Arklių g. 18, 01305 Vilnius, Lithuania

Norint teisėtai kurti ar naudotis kitų kūriniais reikia žinoti įstatymus, teises ir pareigas, tačiau, kiek iš tikrųjų apie tai žinome ir kaip pavyksta šias žinias pritaikyti savo darbe įgyvendinant komunikacijos projektus? Kviečiame į RsV klubą, kuriame kalbėsime apie autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugą, o į visus mums kylančius klausimus padės atsakyti profesionalūs teisininkai.

Daugiau informacijos

RsV klubas: „Seimo rinkimų 2016 komunikacija: #nuobodu ar #smagu?“

2016 m. spalio 27 d., 18:00 val.
ISM Inovacijų bazė/ ISM Innobase, Arkliu g. 18, LT-01129 Vilnius, Lithuania

Spalio 27 d. kviečiame į RsV klubą – diskusiją apie politinę komunikaciją. Kas ketverius metus būna ne tik olimpiada – kas ketverius metus mes renkame savo atstovus į svarbiausią ir pagrindinę valstybės valdymo instituciją – Seimą. Po tokio svarbaus įvykio ypač norisi susitikti su partijų štabų atstovais bei kolegomis, atsakingais už komunikaciją, ir paklausti, kaipgi jiems sekėsi? Ar iš tikrųjų laimėjote? Kokius tikslus sau kėlėte ir ar jaučiatės juos pasiekę? Kokius komunikacijos kanalus naudojote ir kuriuos norėtumėte naudoti, jei galėtumėte viską pakartoti iš naujo?

Daugiau informacijos

RsV klubas: Komunikacijos tendencijos ir prognozės Europoje.

2016 m. rugsėjo 15 d., 18:00 val.
ERGO, Geležinio Vilko 6 A, Vilnius

Rugsėjo 15 d. kviečiame į pirmąjį rudens sezono RsV klubą, kuriame kalbėsime apie dabartines komunikacijos tendencijas ir artimiausias prognozes.

Daugiau informacijos
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.