fbpx
image

Renginiai

Mūsų organizuojami renginiai

Komunikacijos kuriama vertė: kaip ją išmatuoti?

2024 m. gegužės 23 d., 17:30 val.
Viešbutis “Corner” T. Ševčenkos g. 16, Vilnius
Iki registracijos pabaigos liko 5 dienų(-os)

Daugiau informacijos

Efektyvi K komunikacija: tendencijos ir iššūkiai

2024 m. gegužės 24 d., 17:00 val.
Ąžuolyno biblioteka, Ąžuolo salė, Radastų g. 2, Kaunas
Iki registracijos pabaigos liko 6 dienų(-os)

Daugiau informacijos

DI komunikacijoje: sėkmės istorijos ir praktikos

2024 m. balandžio 17 d., 17:30 val.
Viešbutis “Corner”, T. Ševčenkos g. 16

Daugiau informacijos

Komunikacijos specialistų darbo rinka

2024 m. kovo 27 d., 17:30 val.
Viešbutis “Corner” T. Ševčenkos g. 16

Daugiau informacijos

Komunikacijos dabartis ir ateitis

2024 m. vasario 22 d., 17:30 val.
Vilniaus universiteto Mažoji aula (Universiteto g. 3, Vilnius)

Kaip komunikacijos praktikai ir akademikai visame pasaulyje supranta komunikacijos kuriamą socialinę vertę ir poveikį bei kokia jų reikšmė komunikacijos praktikai? Kas yra gera komunikacijos praktika? Kaip matuoti komunikacijos kuriamą socialinę vertę? Kokie šiandieniniai iššūkiai komunikacijos laukui, kaip atliepti besikeičiančius suinteresuotų šalių poreikius ir kokios prognozės komunikacijos srities ateičiai? Įžvalgomis šiais klausimais pasidalins Lietuvoje viešinti profesorė dr. Ana Adi ir pasaulinio tyrimo „Komunikacijos ateitis ir jos socialinis poveikis“ iniciatorė bei bendraautorė.

Daugiau informacijos

Kaip kurti darbdavio reputaciją?

2023 m. spalio 24 d., 18:00 val.
„Corner hotel“ (T. Ševčenkos g. 16, Vilnius)

Dalyviai: Rūta Gaudiešienė, valdymo konsultacijų ir duomenų analitikos įmonės „Civitta“ partnerė, marketingo ir rinkos tyrimų ekspertė. Akvilė Švolkienė, „Danske Bank“ Lietuvoje Marketingo ir komunikacijos vadovė. Giedrė Žlibinienė, „Ignitis grupės“ programos „Energy Smart START“ vadovė.

Daugiau informacijos

Komunikacijos efektyvumo matavimų galimybės ir ribos

2023 m. rugsėjo 26 d., 18:00 val.
„Corner“ viešbutis, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Renginyje žiniasklaidos stebėsenos ir analizės įmonės „Mediaskopas“ Duomenų sprendimų ir analizės vadovė Vilūnė Kairienė bei Verslo plėtros vadovas Aidas Petrošiusokie aptars – kokie įrankiai naudojami siekiant matuoti komunikacijos tradicinėje bei socialinėje žiniasklaidoje efektyvumą? Kokias galimybes gali pasiūlyti dirbtini intelekto sprendimų integravimas? Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos

PR Impact Awards 2023: „Atsparumo formulė: komunikacijos galia“

2023 m. birželio 9 d., 09:00 val.
„Best Western Hotel“, Vilnius | „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“, Vilnius

„PR Impact Awards“ – jau dešimtą kartą organizuojamas renginys komunikacijos profesionalams! Kviečiame jus susitikti birželio 9 d. – šių metų tema „Atsparumo formulė: komunikacijos galia“. Kasmet siekiame nagrinėti aktualias tendencijas, tad šiemet raktiniu žodžiu pasirinkome būtent atsparumo sąvoką. Atsparumas yra atsakymas į klausimą, kaip nesugriūti laikais, kai pokyčiai ir iššūkiai tapo kasdieniais palydovais. Renginyje nagrinėsime, kaip komunikacija gali padėti sustiprinti organizacijų atsparumą. Bilietus įsigyti kviečiame čia: bit.ly/PRI2023Event

Daugiau informacijos

Socialiniai tinklai: tendencijos, turinys, įrankiai

2023 m. gegužės 16 d., 17:30 val.
KTU miestelio biblioteka | M10 Amphitheatre (Studentų g. 48, Kaunas)

Seminaras yra skirtas aptarti komunikacijos socialiniuose tinkluose esminius dėsnius ir tendencijas, pagrindines klaidas bei gerąsias praktikas ir padiskutuoti apie įmonių komunikaciją socialinėje žiniasklaidoje: ką galima daryti, ko negalima; kas efektyvu; kaip pasiekti norimų tikslų, turint ribotus resursus. Bus taip pat aptariami ir konkretūs darbo su socialine žiniasklaida įrankiai.

Daugiau informacijos

LTKA klubas: karjeros planavimas ir pokyčiai

2023 m. gegužės 3 d., 18:00 val.
„Corner hotel“ (T. Ševčenkos g. 16, Vilnius)

Renginio metu lektorė pasidalins įžvalgomis ir patarimais apie tai kaip  išsikelti profesinio augimo tikslus, planuoti savo karjeros kelią ir įgyvendinti pokyčius. Paskaitoje taip pat sužinosite kaip išvengti rutinos ir perdegimo profesinėje veikloje bei kurti balansą tarp įvairių gyvenimo įsipareigojimų.

Daugiau informacijos

Viešasis sektorius socialiniuose tinkluose

2023 m. vasario 8 d., 17:00 val.
VDU Švietimo akademija (A2 auditorija), T. Ševčenkos g. 31

Šis seminaras skirtas aptarti tiek komunikacijos socialiniuose tinkluose esminius dėsnius ir tendencijas, pagrindines klaidas bei gerąsias praktikas, tiek ir padiskutuoti apie viešojo sektoriaus komunikaciją socialinėje medijoje apskirtai – kas yra leistina, kas ne; kas efektyviausia; kaip pasiekti tikslų, turint ribotus resursus? Taip pat bus aptariami ir konkretūs įrankiai.

Daugiau informacijos

Kas ir kaip kuria darbdavio įvaizdį?

2023 m. sausio 18 d., 18:00 val.
Viešbutis „Crown Plaza“

Augant profesionalių darbuotojų poreikiui, konkurencija tarp darbdavių didėja. Šią talentų kovą laimi įmonės, turinčios stiprią darbdavio reputaciją. Kas ir kaip ją kuria? Kokie aspektai patraukliausi potencialiems darbuotojams? Kaip netradicinės komunikacijos formos gali padėti pritraukti darbuotojų? Į šiuos klausimus atsakys ir savo patirtimi LTKA renginyje pasidalins savo srities profesionalai.

Daugiau informacijos

Kaip auginti savo psichologinį atsparumą ir išmokti atsipalaiduoti chaoso sūkuryje?

2022 m. gruodžio 8 d., 18:00 val.
Mokykloje „Pažinimo medis“, Kalinausko g. 13

Šiemet Kalėdas asociacijoje pasitikti siūlome kitaip – degustuojant japoniškas arbatas skirti dėmesio sau bei emocinio atsparumo temai. Praktiniais patarimais, kaip auginti savo psichologinį atsparumą ir išmokti atsipalaiduoti chaoso sūkuryje renginyje dalinsis Janina Sabaitė Melnikovienė.

Daugiau informacijos

Tarptautinė komunikacija: užkulisiai ir pamokos

2022 m. spalio 20 d., 18:00 val.
VDU, T. Ševčenkos g. 31, A2 auditorija

Daugiau informacijos

"European Communication Monitor" rezultatų pristatymas

2022 m. spalio 6 d., 18:00 val.
pakeista vieta: Konstitucijos pr. 14, Best Western Vilnius, Gintarinė salė

Kaip keičiasi lūkesčiai komunikacijos profesionalams ir vadovams,  kokią įtaką industrijai turi technologijos, kokios darbo užmokesčio tendencijos pastebimos, galiausiai – kuo Europos šalių kontekste išsiskiria Lietuvos respondentų atsakymai?

Daugiau informacijos

NVO komunikacija: Raudonojo kryžiaus patirti

2022 m. birželio 22 d., 17:30 val.
Blindžių g. 24A

Apie Darbą nuolatinėse krizėse ir lyderystę kalbėsimės su Luka Lesauskaite, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus komunikacijos vadove bei Monika Alimiene, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Rinkodaros ir lėšų pritraukimo vadove.

Daugiau informacijos

Vasario pabaigoje Rusijos pradėta karinė agresija prieš Ukrainą turi įtakos ir mūsų rutinai: vienas iš pokyčių – nuolat sekame naujienas iš fronto, Rusijos-Ukrainos temos tapo dominuojančios viešojoje erdvėje. Kaip atrodo medija vartojimas, kokias žinias šiuo metu komunikuoja skirtingų sektorių organizacijos LTKA klube pasidalins „OMD Lietuva” vadovė Rima Olberkytė-Stankus bei „Mediaskopo“ verslo plėtros vadovas Aidas Petrošius.

Daugiau informacijos

„Vadovai dažnai prašo pateikti problemų sprendimą, padėti motyvuoti žmones, tačiau pirmiausia jiems reikia padėti nusiraminti, – pastebi ekspertė ir pateikia analogiją. – Gali tiuninguoti mašiną kaip nori, bet jei ratas nuleistas, ji nevažiuos. Dabar mes gyvename nuleistų ratų pasaulyje,“ – I. Rušmanė.

Daugiau informacijos

Kiekvienas iš mūsų, o ypač komunikacijos specialistai esame itin aktyvūs internete, ir čia paliekame „skaitmeninį“ pėdsaką – įvairius duomenis bei informaciją apie save. Kaip apsaugoti savo paskyras? Kaip išlaikyti privatumą? Kaip pasirengti atsarginius komunikacijos kanalus? Ką daryti susidūrus su kibernetinėmis atakomis? Galiausiai, kaip saugiai veikti padidintos rizikos sąlygomis (pvz „Infofronte“)?

Daugiau informacijos

Praėjusią savaitę mūsų pasaulis pasikeitė iš esmės. Išgyvename nerimą ir nežinomybę, nesame tikri kaip turėtume elgtis, kaip komunikuoti, ar apskritai komunikuoti, ką daryti? Dauguma planuotų veiksmų atšaukiami, nukeliami, o mes patys, kaip kas galime, stengiamės padėti užpultai Ukrainai ir jos žmonėms.

Daugiau informacijos

Kviečiame į susitikimą su doc. Ignu Kalpoku - VDU Viešosios komunikacijos katedros docentu, Ateities medijų ir žurnalistikos magistrantūros studijų programos vadovu, žmogumi, kurio pagrindinės domėjimosi ir tyrimų sritys yra naujųjų technologijų poveikis visuomenėms, politinė komunikacija ir dezinformacija bei medijų teorijos.

Daugiau informacijos

Komunikacija krizių metu

2021 m. lapkričio 10 d., 18:00 val.
Zoom

Nutikus krizei tarp teisininkų ir komunikacijos specialistų vyksta ping-pong dėl to, kas bus pasakyta viešai – tokią frazę yra tekę girdėti ne vienam. Visgi šiame procese itin svarbus ir organizacijos vidus – komunikacija su darbuotojais, taip pat partneriais ir kitomis svarbiausiomis suinteresuotomis šalimis. Kaip rasti balansą ir išvengti didesnių reputacinių nuostolių renginyje papasakos vidinės ir išorinės bei krizių komunikacijos ekspertai.

Daugiau informacijos

Medijų vartojimo tendencijos: kur ieškoti tikslinės auditorijos ir kam priklauso skaitmenizacijos rekordas?

2021 m. spalio 12 d., 18:00 val.
Quadrum Konferencijų centre Konstitucijos pr. 21C

Pandemija paveikė visus – ne išimtis ir medijų rinka. Naujausi duomenys rodo, kad beveik visos amžiaus grupės medijų vartoja daugiau ir tai daro įvairių įrenginių pagalba. Sparčiai išaugo ir kelių medijų vartojimas vienu metu. Medijų įvairovė ir pasiūla taip pat auga.

Daugiau informacijos

Vidinė komunikacija tapo ypatingai svarbi pandemijos metu. Itin pasikeitė darbuotojų atranka bei integracija, tai teko pakelti į „online“ erdvę. Kadangi krizinė situacija privertė dalį verslų ieškoti įvairių sprendimų veiklos tęstinumui, dalis kurių palietė ir personalą, specialistams reikėjo ieškoti tinkamų sprendimų, kaip atsisveikinti su darbuotojais, ypač tikintis jiems greitu metu pasiūlyti galimybes sugrįžti.

Daugiau informacijos

Pastarieji metai akseleravo įvairius pokyčius – ypač susijusius su komunikavimo technologijomis. Natūralu, kad jie palietė ir media industrijas, technologijų kompanijas. O visa tai savo ruožtu turi įtakos komunikacijos kanalams bei formoms. Klube apžvelgsime aktualiausias tendencijas bei įvertinsime, kaip tai keičia mūsų, kaip komunikacijos specialistų, darbą.

Daugiau informacijos

Tyrimai rodo, kad didžioji dalis vartotojų peržiūri tik pirmojo Google paieškos puslapio rezultatus. Kaip ten patekti, kaip užtikrinti, kad svetainė būtų tiek patogi vartotojui, tiek ir gerai reitinguojama, galiausiai – kaip adaptuoti svetainės turinį pagal SEO reikalavimus LTKA klube papasakos skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics" bendraįkūrėjas ir projektų vadovas Simonas Naudžius. .

Daugiau informacijos

Nuomonės formuotojų tyrimo įžvalgos

2021 m. kovo 2 d., 16:00 val.
Zoom

Nuomonės formuotojai lieka viena iš aktualių komunikacijos ir rinkodaros tendencijų. Kodėl žmonės seka skirtingiems segmentams priklausančius nuomonės formuotojus? Koks turinys atrodo patikimas? Į tokius ir panašius klausimus siekta atsakyti atliekant RAIT Group kokybinį ir kiekybinį tyrimą. Ką atskleidė tyrimas papasakos Dovilė Končak – RAIT Group generalinė direktorė.

Daugiau informacijos

Ką atskleidžia reputacijos raidos tyrimas?

2021 m. vasario 23 d., 18:00 val.
Online

80 tūkstančių pranešimų iš 130 šaltinių 8 metų laikotarpyje – tokio masto analizę atliko dirbtinis intelektas vieno iš reputacijos raidos tyrimo metu. Šis „Mediaskopo" sukurtas strateginis įrankis, leidžia identifikuoti poveikį įmonės, institucijos ar asmens reputacijai darančius naratyvus, atsikartojančius argumentus, nuolatinius temos kritikus ir advokatus.

Daugiau informacijos

Covid-19 became the most important global event last year. We invite you to take a unique opportunity to participate in online discussion with public and private sector speakers from Lithuania and Scandinavian countries about different communication experiences.

Daugiau informacijos

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir jo taikymas komunikacijos specialistams tapo nemenku rūpesčiu kasdieninėje veikloje. Duomenys naudojami visur - pranešimai spaudai, tinklalapis, socialiniai tinklai, renginiai. Kur baigiasi viešinimo laisvė ir prasideda asmens teisės?

Daugiau informacijos

Viešieji pasisakymai: kaip kalbėti mažiau?

2020 m. spalio 28 d., 18:00 val.
ZOOM

Viešasis kalbėjimas dažnai tampa iššūkiu ne tik politikams ar įmonių vadovams, bet ir patyrusiems bei visko regėjusiems viešųjų ryšių specialistams. Tuo tarpu klaidos - labai skaudžios: to, kas ir kaip pasakyta, ištrinti iš klausytojų atminties nepavyks, tad pasekmės gali būti juntamos dar ilgai.

Daugiau informacijos

Covid-19 atvejų skaičių kreivės Lietuvoje ir visame pasaulyje vėl kyla į viršų. Tikimybė, kad viruso pasekmės palies kiekvieną įmonę ir kiekvieną darbuotoją - didėja kasdien. Ką galime padaryti šiandien, kad būtume pasiruošę pandemijos keliamai grėsmei? Atsakymas aiškus: mokytis iš tų, kurie tai jau patyrė.

Daugiau informacijos

Visi ryškiausi ir susirinkti kolegų sprendimai, kaip kalbėti viešai ir viduje, kai įstaigoje ar įmonėje darbuotojui patvirtinamas COVID -19 atvejis, sukrito į Vijos Valentukonytės Urbanavičienės rankas po jos užklausos FB grupėje VIDINĖ KOMUNIKACIJA.

Daugiau informacijos

Duomenys komunikacijoje: matavimai sprendimų priėmimui

2020 m. rugsėjo 23 d., 18:00 val.
ZOOM

Rinktis kelią, kai žinai, ką turi pasiekti – daug paprasčiau. Siekiant pagrįsti investicijas, įvertinti rezultatus, duomenys taip pat būtini.

Daugiau informacijos

Politinė komunikacija: patirtys ir akademinės įžvalgos

2020 m. rugsėjo 10 d., 18:00 val.
Sėlių g. 22

Apie darbo prezidentūroje užkulisius papasakos buvęs Prezidento patarėjas komunikacijai Aistis Zabarauskas, o apie politinės komunikacijos tendencijas Lietuvoje padiskutuosime ne tik su juo, bet ir su buvusiu prezidento Valdo Adamkaus patarėju, politologu, prof. dr. Lauru Bieliniu.

Daugiau informacijos

Lietuvos pristatymo užsienyje 2020 -2030 m. strategijos pristatymas

2020 m. rugsėjo 8 d., 15:00 val.
Microsoft Teams

Lietuvos įvaizdžio grupė kviečia savo partnerius: Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos, Lietuvos marketingo asociacijos, Lietuvos komunikacijos asociacijos, Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos narius į išankstinį Lietuvos pristatymo užsienyje 2020 -2030 m. strategijos pristatymą rugsėjo 8 d. 15-16.30 val..

Daugiau informacijos

Mūšio laukas prasideda tavo galvoje

2020 m. liepos 29 d., 18:00 val.
Šv. Ignoto 8/29, KAM pastatas, II įėjimas

LTKA nariams skirtas specialus susitikimas su Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento buvusiu direktoriumi Eugenijumi Lastausku ir naujai pradėjusiu Lietuvos kariuomenės  komunikacijai vadovauti Gintaru Koryzna.

Daugiau informacijos

LTKA - 20 metų!

2020 m. liepos 9 d., 19:00 val.
Courtyard by Marriott Vilnius City Center, Rinktinės g. 3

Lietuvos komunikacijos asociacijai - 20 metų!

Daugiau informacijos

Vadovų komunikacija

2020 m. gegužės 27 d., 18:00 val.
ZOOM

Komunikavimas - daugiasluoksnis procesas, ir organizacijų vadovai jame turi naviguoti daug sudėtingesniame lygyje nei paprastas informacijos perdavimas. Komunikavimas - viena kertinių lyderystės funkcijų.

Daugiau informacijos

COVID-19: komunikacija iš įvykių epicentrų

2020 m. gegužės 20 d., 18:00 val.
ZOOM

Du mėnesius mūsų visų dėmesį prikaustė naujoji epidemija, karantinas ir kiti ekstremaliosios situacijos reikalai bei sudėtingi žmonių išgyvenimai. Apie komunikacijos subtilybes pranešant nemalonias, bet svarbias žinias pasakoja mūsų kolegos.

Daugiau informacijos

Post-karantino komunikacija: naujoji realybė

2020 m. gegužės 14 d., 18:00 val.
ZOOM

Karantinas sistemingai švelninamas, tačiau akivaizdu, kad ankstesnius įpročius turėsime pamiršti ilgesniam laikui. Naujoji realybė bus kitokia.

Daugiau informacijos

Turizmas ir kelionių paslaugos - sritys, kurias koronaviruso krize paveikė tiesiogiai, žaibiškai greitai ir stipriai. Kaip komunikuoti tokio lygio iššūkio metu?

Daugiau informacijos

Išorinė organizacijų komunikacija pandemijos metu

2020 m. balandžio 15 d., 18:00 val.
ZOOM platforma

Kaip suderinti ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus pandemijos ir galimos ekonomines krizes metu? Kaip išsaugoti pasitikėjimą ir reputaciją? Į ką investuoti ir kokius kanalus rinktis?

Daugiau informacijos

Šį susitikimą skirsime aptarti dažnam dabar labai aktualų klausimą – kaip išlaikyti ir komandinio, ir dargi darbo dvasią karantino, ir ne tik, sąlygomis?

Daugiau informacijos

Kviečiame LTKA narius į online susitikimą – seminarą „Kaip išsaugoti savo pajamas: asmeninio įvaizdžio svarba ir būdai jį stiprinti“ su dr. Dominyka Venciūte.

Daugiau informacijos

Visuotinis LKA narių susirinkimas

2020 m. balandžio 22 d., 18:00 val.
nuotoliniu būdu

Vadovaujantis LKA įstatų 7.2.4. punktu šaukiamas visuotinis narių susirinkimas vyks el. apklausos būdu. El. apklausa bus vykdoma nuo balandžio 22 d. 18 val. iki balandžio 24 d. 18 val.

Daugiau informacijos

Vidinės komunikacijos iššūkiai krizės metu

2020 m. kovo 25 d., 18:00 val.
On-line, "Zoom" platforma

Visuotinė krizė ir komunikacija įmonės viduje. Ką galime padaryti įtemptoje situacijoje ir kokie galimi problemų sprendimai organizacijoms, susiduriančiomis su "sveikatos karu" pereinančiu į verslo krizę, metu?

Daugiau informacijos

Sporto komunikacija

2020 m. vasario 26 d., 18:00 val.
Vilniaus m. savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3), Kolegijos salėje (20 a.)

Pastaraisiais metais stebime tam tikrą sporto komunikacijos segmentaciją: stiprias komandų ar sportininkų kampanijas, sportininkų dalyvavimą tam tikrų produktų žinomumo didinime, sporto žmonių aktyvumą viešajame gyvenime ir pan. Kokia specifika pasižymi sporto komunikacija? Su kokiais iššūkiais susiduria tuo užsiimantys profesionalai? Kokiomis sėkmės istorijomis galime kartu pasidžiaugti?

Daugiau informacijos

Perdegimo sindromas: kaip jį įveikti? Prof. Eugenijaus Laurinaičio paskaita

2020 m. vasario 13 d., 18:00 val.
KTU Kultūros centras, VI a. salė, Laisvės al. 13, Kaunas

Europos psichoterapijos asociacijos generalinio sekretoriaus psichoterapeuto prof. Eugenijaus Laurinaičio paskaita apie tai kaip įveikti vieną iš didžiausių blogybių, lydinčių mus - dirbančius, persidirbančius, intensyviai gyvenančius ir patiriančius nuolatinį stresą.

Daugiau informacijos

Kaip atrodo gyvenimas mero dešinėje?

2019 m. gruodžio 4 d., 18:30 val.
Baras KAS KAS, Islandijos g. 4 Vilnius

Svečiuose - buvęs Kauno mero patarėjas Tomas Grigalevičius ir Vilniaus savivaldybęs buvęs mero atstovas Aleksandras Zubriakovas.

Daugiau informacijos

Skaitmeninės komunikacijos tendencijos

2019 m. lapkričio 6 d., 18:00 val.
Vieta – viešbučio „Artis" konferencijų salė „CARMEN" (Totorių g. 23)

Kokios vyrauja skaitmeninės komunikacijos tendencijos Europoje? Šviežiausiomis naujienomis dalinsis Lina Jakučionienė ir Laura Bielskė, skaitmeninės komunikacijos ypatumus Lietuvoje komentuos Tomas Nemūra.

Daugiau informacijos

Komunikacija ateityje. Susitikimas su JK Vyriausybės komunikacijos vykdančiuoju direktoriumi Alexu Aikenu

2019 m. spalio 3 d., 16:00 val.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius

LTKA skatina komunikacijos paslapčių mokytis iš geriausiųjų, todėl jau netrukus svečiuose - Jungtinės Karalystės Vyriausybės komunikacijos vykdantysis direktorius Alex Aiken.

Daugiau informacijos

Vizualinės komunikacijos principai

2019 m. spalio 2 d., 18:00 val.
Saltoniškių g. 58, 301 salė (Vilniaus kolegija)

Kova dėl dėmesio yra šių laikų komunikacijos kasdienybė. Vizualiniai sprendimai yra viena iš svarbių priemonių šioje kovoje. Augant informacijos kiekiui ir tempui, jų reikšmė didėja – kitą vertus išsiskirti ir nustebinti vartotoją, bei pagauti jo dėmesį – vis sunkiau.

Daugiau informacijos

RsV klubas. Kultūros ir meno komunikacija

2019 m. rugsėjo 18 d., 18:00 val.
„Vilniaus klubas“, Umiastovskių rūmai, Trakų g. 2, Vilnius

Pastaraisiais metais Lietuvoje stebime atgyjantį kultūros pasaulį, todėl siekiame padiskutuoti apie kultūros ir meno komunikaciją. Kuo ypatinga kultūros ir meno komunikacija? Kokie ryškiausi jos pavyzdžiai pastaraisiais metais? Su kokiais iššūkiais susiduria kultūros ir meno žmonės?

Daugiau informacijos

Kaip sukurti įdomią ir įtaigią prezentaciją?

2019 m. kovo 28 d., 18:30 val.
Trakų g. 1, VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas, 119 auditorija - Baltoji salė

Pristatome tarptautinį LTKA klubą, kuriame išgirsime kolegų įspūdžius iš kovo 7-8 d. Rygoje vykusių Baltic Communications Awards ir konferencijos, o vėliau prezentacijų kūrimo ir viešojo kalbėjimo paslaptimis su mumis dalinsis į Lietuvą iš JAV atvyksianti mokslų daktarė, kalbotyros profesorė Karen Russikoff!

Daugiau informacijos

Socialiniuose tinkluose kiekvienas tampa žurnalistu ir atstovu spaudai: kaip komunikuoti?

2019 m. vasario 27 d., 18:00 val.
Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, 309 auditorija

Socialiniais tinklais šiandien naudojasi milijardai žmonių. Kiekvienas jų gali parašyti straipsnį į portalą arba paklodės ilgio nepatikusios paslaugos, prekės, aptarnavimo "recenziją".

Daugiau informacijos

RSV klubas. Vidinė komunikacija: situacija ir iššūkiai 2019 metais

2019 m. sausio 31 d., 18:30 val.
Didžioji g. 7, Vilnius, "Pacų" viešbutis

Vidinė komunikacija yra vienas svarbesnių bet kurios organizacijos sėkmingos veiklos elementų. Augant ekonomikai ir aktyvėjant kovoms dėl talentų, vidinė komunikacija - kaip niekada svarbi.

Daugiau informacijos

Socialiniai tinklai: kaip komunikuoti, kad tave išgirstų?

2018 m. lapkričio 8 d., 18:30 val.
Vilniaus kolegija, Saltoniškių g. 58

Nors kasmet apie tai kalbame, socialiniai tinklai aktualumo nepraranda. Priešingai - be jų dabar nebeįsivaizduojama organizacijos efektyvi komunikacija. Tad susitikime diskusijai apie tai - kokia jūsų patirtis bendraujant su klientais, organizacijų nariais, partneriais socialinių tinklų erdvėje.

Daugiau informacijos

Šalies įvaizdžio kūrimo darbai ir iššūkiai

2018 m. spalio 25 d., 18:30 val.
Lietuvos automobilių kelių direkcija, J. Basanavičiaus g. 36, LT–03109 Vilnius

Šį kartą kviečiame diskutuoti itin aktualia tema, kuria dažnai girdime ekspertų pasisakymus viešojoje erdvėje: tai šalies įvaizdžio klausimas. Kas slypi už kiekvienam lietuviui svarbaus ir jautraus šalies įvaizdžio kūrimo proceso, pasakos LR Vyriausybės kanceliarijos Programų koordinatorė Eglė Kudzmanienė, komunikacijos ekspertas Marius Gurskas ir VšĮ "Go Vilnius" direktorė Inga Romanovskienė.

Daugiau informacijos

RSV klubas: kūrybinės dirbtuvės

2018 m. spalio 4 d., 18:30 val.
Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, Vilnius

Kūrybiškumas - ypatingai svarbi komunikacijos profesionalų savybė, todėl ši tema kasmet atranda savo vietą renginių darbotvarkėje. Jau spalio 4 dieną į svečius kviečia Socialinių mokslų kolegija, kur apie tai kalbės kolegijos vadovė, kūrybinio mąstymo lektorė Gabija Skučaitė ir scenaristas, režisierius, istorijų pasakojimo dėstytojas Raimondas Paškevičius.

Daugiau informacijos

Įmonių socialinė atsakomybė – raktas reputacijai kurti?

2018 m. rugsėjo 13 d., 18:15 val.
VDU S.Daukanto g. 28, Kaunas

Verslo reputacija ir įmonių socialinė atsakomybė. Ar socialinė atsakomybė ir tvarumas gali padėti susigrąžinti  pasitikėjimą organizacijomis? LTKA klubas rugsėjo 13 d. vėl atkeliauja į Kauną. Lukštensime įmonių socialinės atsakomybės ir reputacijos sąveikos niuansus.

Daugiau informacijos

Asmenybių komunikacija: svečiuose Liudas Mažylis

2018 m. rugpjūčio 30 d., 18:30 val.
Trakų g. 10, Vilnius (Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka)

RSV klube - chemijos mokslų daktaras, VDU profesorius, habilituotas vadybos ir administravimo daktaras, politikos ir visuomenės veikėjas. Taip pat - aistringas kolekcininkas, avantiūristas, rašytojas, visiems žinomas kaip žmogus, radęs Lietuvos Nepriklausoybės Akto originalą. Svečiuose - Liudas Mažylis.

Daugiau informacijos

Neformalus RsV klubas. Tradicijos mus vienija!

2018 m. liepos 26 d., 18:30 val.
Konstitucijos pr. 15-24, Vilnius

Tradicinis laisvas LTKA narių vasaros nuotykis Media Traffic terasoje!

Daugiau informacijos

Kaip komunikacijos profesionalų darbotvarkę pakeitė BDAR?

2018 m. birželio 6 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 30 (LR Teisingumo ministerija)

Pradedame taikyti BDAR: kaip pasikeis komunikacijos specialistų darbas ir į ką atkreipti dėmesį rašant pranešimus žiniasklaidai, organizuojant renginius, informuojant klientus ir įmonių darbuotojus?

Daugiau informacijos

Vidinės komunikacijos užkulisiai: sėkmės ir neišnaudotos galimybės

2018 m. balandžio 26 d., 18:30 val.
Trakų g. 1, Vilnius, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

RsV klube - be galo aktuali tema. Vidinė komunikacija - šiandienos iššūkis kiekvienai organizacijai. Kaip jį sprendžia profesionalai - išgirsime balandžio 26 dieną.

Daugiau informacijos

Lankomės pas kolegas. LR prokuratūra iš arti.

2018 m. balandžio 12 d., 18:30 val.
Lietuvos Respublikos prokuratūra, Rinktinės g. 5A, Vilnius

Balandžio 12 d. LTKA nariams bus suteikta unikali galimybė nė negavus šaukimo į apklausą apsilankyti garsiajame Lietuvos Respublikos prokuratūros pastate!

Daugiau informacijos

Sukurkite savo matavimo įrankį!

2018 m. kovo 28 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 16, Vilnius, NOVOTEL

Žiniasklaida pasikeitė! Ryšiai su visuomene ir komunikacija pasikeitė! O jūsų požiūris į matavimą? Atėjo laikas naujam, inovatyviam sprendimui, kuris leis pamiršti "like'ų" skaičiavimą!

Daugiau informacijos

Maisto komunikacija? O taip!

2018 m. kovo 22 d., 18:30 val.
Zarasų g. 5, Vilnius, "Šiaurės jūra" parduotuvė

Kovo 22 dieną visi ryšių su visuomene specialistai laukiami kitokio formato renginyje, kuriame bus galima pamatyti ir išgirsti kaip siejasi maistas ir komunikacija bei ką kitaip reikia daryti, kai jūsų tikslas – papasakoti pasauliui apie lėkštės turinį.

Daugiau informacijos

Atvira diskusija. Etika: jos reikšmė ryšių su visuomene darbotvarkėje

2018 m. vasario 22 d., 18:30 val.
Holiday Inn, Šeimyniškių g. 1, Vilnius, salė Discovery (1-as aukštas).

Pastarieji politikos, viešojo sektoriaus ir verslo pasaulio įvykiai bei skandalai tik dar kartą pabrėžė sąžiningumo, nešališkumo ir skaidrumo būtinybę ryšių su visuomene srityje bei diskusijos etikos tema poreikį. Vienas didžiausių iššūkių komunikacijos srityje, ypač ryšių su visuomene profesijoje - demonstruoti ir pritaikyti veiksmus, paremtus etikos principais.

Daugiau informacijos

Ateities komunikacija. Ko reikia šiandien, kad laimėtum rytoj?

2018 m. vasario 8 d., 18:30 val.
Geležinio Vilko 6 A, Vilnius

Ryšių su visuomene ir komunikacijos ateitis, kitokių kompetencijų poreikis, naujas ryšių su visuomene ir komunikacijos veiklos matavimas, skaitmeninės komunikacijos galimybės, reputacijos krizės, identifikuojamos atotrūkiu tarp to, ką kalbame ir to, ką darome. Apie visa tai ir dar daugiau savo įžvalgomis iš Londone vykusios 5 dienų konferencijos „Future Communicators Accelerator“ pasidalins jos dalyvės Jorūnė Juodžbalytė, EIKA Rinkodaros ir komunikacijos vadovė, bei Lina Jakučionienė, ERGO Korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse. Apie tai, ko reikia, kad laimėtum skaitmeninės komunikacijos projekto apdovanojimą, užkulisius atskleis didžiausio Europoje skaitmeninės komunikacijos apdovanojimų konkurso, organizuojamo Berlyne, Vertinimo komisijos narės Laura Bielskė ir Lina Jakučionienė.

Daugiau informacijos

RsV klubas. Kaip komunikuosime 2018-aisiais? Savo patirtimi ir praktiniais pavyzdžiais apie komunikacijos strategiją, veiklos planus, priemones, kanalus, biudžeto planavimą dalinsis komunikacijos profesionalai iš verslo ir valstybinio sektoriaus.

Daugiau informacijos

Karmos taškų 2017-tiems papildymas: kraujo donorystės akcija

2017 m. gruodžio 5 d., 17:00 val.
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir Kraujo Centras (E korpusas), Santariškių g. 2, Vilnius

Turime išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir Kraujo centro darbo užkulisiais bei spėti 2017-tiems užsidirbti papildomų karmos taškų! Juk apsilankymas klinikose – puiki proga paaukoti truputėlį savo kraujo tiems, kuriems tik jo ir tereikia, kad kalėdinė svajonė išsipildytų. Mūsų kolegė, Santaros klinikų ryšių su visuomene specialistė Gitana Letukienė, išdavė (viešą) paslaptį: vieno donoro kraujas gali išgelbėti 3 žmonių gyvybes! Ar bereikia daugiau motyvacijos?

Daugiau informacijos

Tarptautinis renginys “Lyderystės komunikacijos vaidmuo keičiant Europos įvaizdį”

2017 m. rugsėjo 28 d., 18:30 val.
Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių erdvė, Gedimino pr. 51, Vilnius

Rugsėjo 28 d. 18:30 val. Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga drauge su Užsienio reikalų ministerija bei Vilniaus universitetu kviečia dalyvauti renginyje su svečiu iš Belgijos - Stavros Papagianneas.

Daugiau informacijos

Komunikacija, aplenkianti greičiausius

2017 m. rugpjūčio 24 d., 18:30 val.
Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių erdvė, Gedimino pr. 51, Vilnius

Kaip šachmatų lentoje. Kruopščiai apgalvota strategija. Greitis ir džiaugsmingas šūksnis – matas! Panašu, kad Benediktas Vanagas tiksliai žino, ko nori, puikiai komunikuoja ir suburia tokią komandą, su kuria troškimai materializuojasi. Į klausimus – kas sėdi už greičiausio komunikacijos vairo, kaip yra kuriama strategija ir kodėl Benediktas Vanagas renkasi ne šturmanus, o šturmanes – galima bus sužinoti jau šio RsV klubo metu.

Daugiau informacijos

Tapti TELIA: ar tikrai per vieną naktį?

2017 m. birželio 15 d., 18:30 val.
TELIA būstinė, Lvovo g. 25, Vilnius

Į birželio mėnesio RsV klubą kviečiame visus, kurie neabejingi integruotai komunikacijai, prekės ženklo komunikacijai ir vidinės bei išorinės komunikacijos dermei. O kaip visa tai įgyvendinti, kai reikia pasikeisti per... vieną naktį? TELIA gimimo sėkmės istoriją papasakos talentinga ir profesionali komunikacijos specialistų komanda, kuriai vadovauja korporatyvinių reikalų vadovė – AUDRONĖ MAŽEIKAITĖ.

Daugiau informacijos

REPUTACIJA SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

2017 m. gegužės 31 d., 16:00 val.
Mykolo Romerio universiteto salė, Ateities g.20, Vilnius

Ką daryti, kai išlaidos Facebook reklamai didėja, o vartotojai sunkiai spaudžia „like“? Ir kaip aplenkti tuos prekės ženklus, kurie, tarsi nieko nedarydami, surenka dešimtis ar net šimtus komentarų ir pasidalijimų? Vienoje erdvėje susijungs marketingo ir komunikacijos profesionalai. Tam, kad atsakytų į svarbiausią, šiuolaikinei organizacijai kylantį klausimą – kaip valdyti reputaciją socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos

SPEAKING IN 3-D: MAKE YOUR SPEECHES COME ALIVE

2017 m. balandžio 24 d., 18:30 val.
Technopolis / Delta pastatas, UMA Workspace. J. Balčikonio g. 9, Vilnius

John F. Kennedy, Martin Luther King, Adolf Hitler, Sir Winston Churchill, Zulfiqar Ali Bhutto... Sąrašas nėra baigtinis. Ir tai nėra tiesiog pavardės. Tai perversmas. Perversmas istorijoje, žmonių galvose ir širdyse. Žmonės, kurie galėjo priversti patikėti net pačiu didžiausiu melu, arba įžiebti tiek vilties, kad būtų pakeista istorija.

Daugiau informacijos

Komunikacija be sienų ir jos galia dvasiniame pasaulyje

2017 m. balandžio 13 d., 19:00 val.
Technikos biblioteka, Šv. Ignoto g. 6, Vilnius

Vieta, kurioje daugeliui atsiveria senos žaizdos tam, kad užgytų, arba vieta, į kurią ateiname dėl atsivėrusių žaizdų. Mistifikuota Bažnyčia vienus traukia, kitus atstumia, tačiau abejingų nepalieka. Įsivaizduokime Bažnyčią kaip darbdavį, kurio interesams atstovauja ypatingai lojalūs kunigai. Ką jie komunikuoja ir kokiu tikslu? Kaip jie atranda būdų, kaip prisibelsti į žmonių širdį?

Daugiau informacijos

LRVS ir EACD kviečia į Tarptautinį RsV klubą "Social media influencers. Do we use them in a proper way?"

2017 m. kovo 16 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 51 (Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka), Vilnius

Milijonas krantų. Milijonas minčių, virstančių kūnu ir ateinantis suvokimas, kad – taip, aš noriu būti tame krante ir naujas idėjas atgabenti į savo. Metaforiška. Visgi komunikacijos profesionalai, suprasdami socialinės žiniasklaidos lyderių įtaką, mato poreikį tiesti tarp abiejų krantų tiltus. Pastarasis noras reikalauja atsakymo – o kaip lyderį identifikuoti, kaip užmegzti su juo ryšį? O gal statant tiltą tarp krantų vertėtų pagalvoti ir apie strategiją? Be viso to, atsakykime į klausimą – kokie skirtumai yra tarp Vakarų ir Rytų Europos ,,krantų“ ir kokią pamoką galėtume išmokti?

Daugiau informacijos

Iš ko kepsime 2017 m. komunikacijos tortą?

2017 m. vasario 23 d., 18:30 val.
Laisvės al. 13-111 (KTU Kultūros centras), Kaunas

Koks skonis bus dominuojantis – planai, tikslai, o gal pinigai? O kas mums yra svarbiau – idėjos ar didelis biudžetas, kūrybiškumas ar tikslinis planavimas? Svarstykime drauge. Diskutuokime apie tai, kas mūsų manymu galėtų būti efektyvu ir atsiperkama. Praktiniais patarimais, sėkmės istorijomis ir įžvalgomis dalinsis mūsų kolegos, tikri komunikacijos profesionalai, atstovaujantys tiek valstybiniam, tiek verslo sektoriams.

Daugiau informacijos

RsV klubas: RsV ir žiniasklaidos santykiai - klasika ir džiazas

2017 m. vasario 2 d., 18:30 val.
TECHNOPOLIS / Delta pastatas, UMA Workspace, J. Balčikonio g. 9, Vilnius

Galima prigalvoti daug metaforų RsV specialistų ir žurnalistų santykiams, o metaforos limpa tik prie sudėtingų ir daugiaplanių dalykų. Kas mes esame vieni kitiems? Kaip turime puoselėti santykius, kad būtume vienoje barikadų pusėje? Ar tai, apskritai, įmanoma? Šie ir kiti aktualūs klausimai dar aktualesnių batalijų šiandienos kontekste.

Daugiau informacijos

Pakartotinis Visuotinis LRVS narių susirinkimas

2017 m. sausio 14 d., 18:00 val.
VGTU, Senamiesčio rūmai

Iki pasimatymo!

Daugiau informacijos

RsV klubas: Autorių ir gretutinės teisės - kaip išvengti klaidų?

2016 m. lapkričio 10 d., 18:00 val.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas Arklių g. 18, 01305 Vilnius, Lithuania

Norint teisėtai kurti ar naudotis kitų kūriniais reikia žinoti įstatymus, teises ir pareigas, tačiau, kiek iš tikrųjų apie tai žinome ir kaip pavyksta šias žinias pritaikyti savo darbe įgyvendinant komunikacijos projektus? Kviečiame į RsV klubą, kuriame kalbėsime apie autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugą, o į visus mums kylančius klausimus padės atsakyti profesionalūs teisininkai.

Daugiau informacijos

RsV klubas: „Seimo rinkimų 2016 komunikacija: #nuobodu ar #smagu?“

2016 m. spalio 27 d., 18:00 val.
ISM Inovacijų bazė/ ISM Innobase, Arkliu g. 18, LT-01129 Vilnius, Lithuania

Spalio 27 d. kviečiame į RsV klubą – diskusiją apie politinę komunikaciją. Kas ketverius metus būna ne tik olimpiada – kas ketverius metus mes renkame savo atstovus į svarbiausią ir pagrindinę valstybės valdymo instituciją – Seimą. Po tokio svarbaus įvykio ypač norisi susitikti su partijų štabų atstovais bei kolegomis, atsakingais už komunikaciją, ir paklausti, kaipgi jiems sekėsi? Ar iš tikrųjų laimėjote? Kokius tikslus sau kėlėte ir ar jaučiatės juos pasiekę? Kokius komunikacijos kanalus naudojote ir kuriuos norėtumėte naudoti, jei galėtumėte viską pakartoti iš naujo?

Daugiau informacijos

RsV klubas: Komunikacijos tendencijos ir prognozės Europoje.

2016 m. rugsėjo 15 d., 18:00 val.
ERGO, Geležinio Vilko 6 A, Vilnius

Rugsėjo 15 d. kviečiame į pirmąjį rudens sezono RsV klubą, kuriame kalbėsime apie dabartines komunikacijos tendencijas ir artimiausias prognozes.

Daugiau informacijos
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.