fbpx
image

Neformalus LTKA klubas – ekskursija po “Vilniaus monstrą

Organizatorius: LTKA

Data

2022 m. gegužės 11 d., 17:30 val.

Vieta

Elektrinės g. 2, Vilnius

Nemokamai / Nemokamai

Kaina LTKA nariams / ne nariams

Kviečiame į dar vieną ekskursiją LTKA narių organizacijose – šįsyk į „Vilniaus monstrą“. Taip Vilniaus termofikacinę elektrinę Nr. 2 praminė jos darbuotojai.

Šis objektas – tarsi širdis, iš kurios apie 750 km ilgio vamzdžiais kaip kraujagyslėmis į vilniečių namus keliauja šiluma. O kas tą šilumą kuria? Kokie įrenginiai ūžia „Monstro“ viduje? Kokia elektrinės vieta matoma HBO seriale „Černobylis“? Tai ir dar daugiau sužinosite ekskursijos po vieną įdomiausių iki šiol veikiančių industrinių objektų Baltijos šalyse metu.

Renginio darbotvarkė:

17:20-30 val. renkamės Elektrinės g. 2, Vilnius (netoli Savanorių žiedo).  Susitinkame prie šio raudono pastato durų: https://tinyurl.com/bdz85c9r

17:30 val. susitikimas, kava, įmonės veiklos ir komunikacijos apie šilumos tinklų rekonstrukcijas pristatymas.

18:00 val. Ekskursija po Vilniaus Monstrą. Ekskursijos trukmė – 1 val. 30 min.

 

Svarbu:

  1. Individualiai patekti į teritoriją arba iš jos pasišalinti anksčiau nei numatyta galimybės nebus, todėl prašome nevėluoti ir įsivertinti, kad objektas yra šalia judrios eismo arterijos, piko metu gali būti transporto spūsčių. Šalia objekto yra parkavimo vietų, tačiau, jeigu turite galimybę, rinkitės kelionę viešuoju transportu arba taksi.
  2. Ekskursijos metu dalyviams bus privaloma dėvėti šalmus ir liemenes. Prašome turėti veido kaukę ar respiratorių, jos prireiks lankantis Centriniame valdymo pulte. Taip pat kviečiame iš anksto susipažinti su saugumo reikalavimais, kurių privaloma laikytis lankantis objekte  (https://chc.lt/data/public/uploads/2022/04/elektrines-nr.-2-dss-atsmintine.pdf). Tai – gamybinis objektas, todėl prašome dėvėti patogią, žemapadę avalynę. Atkreipiame dėmesį, kad tam tikros patalpos, kuriose lankysimės, yra triukšmingos.
  3. Yra būtina registracija LTKA svetainėje. Registracija vyksta iki 05-11, 10 val. arba kol užsipildys maksimalus galimas dalyvių skaičius. Jei užsiregistravote ir negalite dalyvauti būtina ne vėliau kaip iki 05-11, 13 val pranešti  Monikai (monika@ltka.eu) – tam, kad vietoje jūsų galėtų sudalyvauti kitas asmuo.
   Peržiūrėti visus renginius
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.