fbpx
image

Komunikacijos kuriama vertė: kaip ją išmatuoti?

Organizatorius: LTKA

Data

2024 m. gegužės 23 d., 17:30 val.

Vieta

Viešbutis “Corner” T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Nemokamai / 35€

Kaina LTKA nariams / ne nariams

Susikoncentravimas į tradicinius komunikacijos efektyvumo vertinimo rodiklius nesudaro pakankamų sąlygų komunikacijos profesionalams pagrįsti kuriamą vertę. Dėl to dažnas požiūris, kad komunikacine veikla (skirtingai nuo rinkodaros) nekuriamas finansinis turtas, o pati komunikacija neretai dar laikoma technine, palaikančiąja funkcija, kuri neturi tiesioginės įtakos verslo strategijai ir finansiniams rezultatams.

Renginio pranešėja – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto lektorė dr. Lina Jakučionienė, turinti daugiau kaip 20 metų profesinę patirtį komunikacijos srityje verslo ir valstybiniame sektoriuose.  Neseniai Lina sėkmingai apgynė mokslo disertaciją, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas komunikacijos kuriamai vertei ir ir jos matavimui. Tad renginyje ji pristatys naują komunikacijos kuriamos vertės vertinimo modelį ir šiai vertei pamatuoti skirtus rodiklius. Šis modelis leidžia pagrįsti, kad kurdama nefinansinį nematerialų turtą, komunikacija prisideda prie organizacijų finansinės vertės sukūrimo. Modelis gali būti pritaikomas tiek verslo, tiek valstybinio sektoriaus organizacijoms.

Po renginio vyks diskusija, kurioje be Linos dalyvaus ir:
/Giedrius Simonavičius – patyręs komunikacijos strategas ir vadovas. Dirbdamas Lietuvos banke vadovavo euro įvedimo visuomenės informavimo kampanijai Lietuvoje, taip pat sukaupė didžiulę patirtį valdant bankų krizes, kuriant ir įgyvendinant komunikacijos strategijas. Tęsdamas karjerą privačiame versle vadovauja vienos didžiausių šalies įmonių grupės – SBA – komunikacijos ir rinkodaros padaliniui. Pernai tapęs sparčiai besiplečiančios SBA NT plėtros įmonės „SBA Urban“ valdybos nariu, G. Simonavičius aktyviai dalyvauja ir strateginiame verslo valdyme.

/Aleksandras Zubriakovas – LTG grupės korporatyvinių reikalų vadovas. Grupėje jis yra atsakingas už visų grupės prekės ženklų valdymą, ryšius su visuomene, vidinę komunikaciją bei suinteresuotų šalių įtraukimą. Aleksandras yra sukaupęs 10 metų patirtį komunikacijoje, dirbdamas su tarptautiniais ir vietiniais projektais tiek versle (energetikos, IT, finansų bendrovėse), tiek ir viešajame sektoriuje (Vilniaus miesto savivaldybė bei FNTT), taip pat turi beveik 15 metų patirtį žurnalistikoje.

Registracija į renginį būtina.
LTKA nariams renginys nemokamas, ne nariams kaina 35,00 Eur.

 

LTKA

 

   Peržiūrėti visus renginius
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.