fbpx
image

Tarptautinis komunikacijos projektų konkursas „PR Impact Awards 2017“ prasideda

2017 m. kovo 13 d.

Paraiškų laukiama iš visų Baltijos jūros regiono šalių

Š.m. gegužės 5 d. ryšių su visuomene profesionalai jau ketvirtą kartą rinksis į svarbiausią Lietuvoje komunikacijos renginį – „PR Impact Awards 2017“. Šių metų konferencijos pranešėjai iš visos Europos gilinsis į santykių ekonomiką ir augančią ryšių su visuomene įtaką, o renginio apdovanojimai bus išdalinti geriausiems metų ryšių su visuomene projektams dvylikoje kategorijų. Renginį organizuoja Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacija (RSVA).

„Džiaugiamės galėdami jau ketvirtą kartą pakviesti ryšių su visuomene profesionalus dalyvauti „PR Impact Awards 2017“ konferencijoje ir geriausių RsV projektų apdovanojimuose. Šių metų naujovė – renginio tarptautiškumas: teikti paraiškas apdovanojimams iniciatyviai skatinsime kolegas iš Baltijos jūros regiono šalių, konferencijoje savo įžvalgomis dalinsis aukščiausio lygio profesionalai pranešėjai iš visos Europos, o projektus vertins tarptautinė komisija.  Tai bus ne tik puiki galimybė sužinoti, kuo gyvena užsienio kolegos, bet ir pasitikrinti, ar esame konkurencingi, išgryninti lietuviškų projektų stiprybes ir silpnybes“, – sakė LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė.

Renginį sudarys trys dalys: konferencija, geriausių ryšių su visuomene projektų pristatymas ir apdovanojimai.

„Ne paslaptis, kad „PR Impact Awards“ jau tapo svarbiausiu ryšių su visuomene rinkos renginiu Lietuvoje. Šiemet siekiame, kad „PR Impact Awards 2017“ taptų unikalia patirties mainų galimybe regione“, – sakė RSVA tarybos pirmininkas Kęstutis Gečas.

Paraiškos „PR Impact Awards 2017“ apdovanojimams priimamos iki balandžio 10 d. Jas vertins tarptautinės komisijos nariai iš Lietuvos, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Bulgarijos, Danijos, Rusijos ir kitų šalių.

Šiemet ryšių su visuomene projektų vykdytojai yra kviečiami varžytis dvylikoje apdovanojimų kategorijų: korporatyvinės komunikacijos, rinkodaros komunikacijos, integruotos komunikacijos kampanijos, viešojo sektoriaus komunikacijos, NVO komunikacijos, krizių komunikacijos, socialinės atsakomybės projekto, vidinės komunikacijos, renginio, socialinių tinklų kampanijos ir nuolatinės komunikacijos socialiniuose tinkluose.

Kaip ir ankstesniais metais, gausiausiai apdovanota komunikacijos agentūra bus paskelbta „Metų agentūra“.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.