fbpx
image

Tad kaip komunikuosime 2018?

2018 m. vasario 2 d.

Metus Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos nariai pradėjo su labai paprasta, bet be galo svarbia tema: kokios komunikacijos naujovės laukia šiais metais? Šio klausimo aktualumą rodo ir dalyvių skaičius bei aktyvumas – registravosi ir atvyko apie 70 komunikacijos srities specialistų, pranešėjai sulaukė be galo įdomių ir provokuojančių klausimų, girdėjosi aršios diskusijos prie kavos ir užkandžių stalo.

Papasakoti savo įžvalgų buvo pakviesti 4 profesionalai. Tai – Kęstutis Vanagas, Swedbank Komunikacijos departamento direktorius, Andrius Baranauskas, Tele 2 Korporatyvinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims, Valdas Lopeta, LIDL Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas, na o valstybinio sektoriaus darbo specifika pasidalino Giedrius Simonavičius, Lietuvos banko Komunikacijos departamento direktorius.

Daugelis pranešėjų ir renginio dalyvių sutiko – šiais metais komunikacijos socialiniuose tinkluose reikšmė nemažės. Turėsime dar aktyviau dirbti su įmonių paskyromis, stebėti sekėjus ir klientus. Čia, anot Valdo Lopetos, didžiausias iššūkis – gebėti užtikrinti greitą reagavimą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Na, o Andrius Baranauskas siūlo žiūrėti dar plačiau, pamiršti šiuos metus ir pagalvoti kaip komunikacijos platformos keisis po 10 metų: kaip tada kalbėsime? Svarbiausia, kad tebekalbėsime ir turinys išliks be galo svarbus, nors formos, tikėtina, bus pakitusios.

Verso įmonių atstovai sutiko, kad kuo toliau, tuo giliau į mūsų veiklą skverbiasi tarptautiškumo aspektas. Jau dabar sunku rasti organizaciją, kuri veiktų tik vietiniame lygmenyje, o ateityje ši tendencija tik stiprės. Jau šiandien turime užduotį – išmokti susikalbėti tarpkultūrinėje terpėje ir išvengti su šalių kultūriniais skirtumais susijusių klaidų. Dar viena labai svarbi renginyje nuskambėjusi žinutė – įmonių socialinės atsakomybės svarba. Reikia pasiruošti tam, kad visai netrukus gali atsitikti taip, kad klientai rinksis įmonę ne tik dėl puikių, kokybiškų produktų ar paslaugų, bet būtent dėl verslo požiūrio į atsakingą veiklą.

Šios ir daugybė kitų minčių sklandė sausio 25 dienos RsV klube. Tačiau didžiausia renginio nauda – gyvas, draugiškas susirinkusių komunikacijos specialistų bendravimas. Tokia šio darbo specifika – turime nuolatos kalbėtis, keistis idėjomis bei naujovėmis, ieškoti sprendimų. Džiugu, kad LRVS narių skaičius įžengus į 2018-uosius tik didėja: daugiau bus inovatyvių minčių bei vertingų patirčių, kuriomis, žinoma ir toliau dalinsimės RsV klubuose!

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.