fbpx
image

Ryšių su visuomene specialistai išrinko naują Tarybą

2016 m. gruodžio 1 d.

Naujosios Tarybos nariais tapo draudimo bendrovės „ERGO“ korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse Lina Jakučionienė, IT bendrovės „CSC“ Skandinavijos ir Baltijos regiono komunikacijos vadovė Ingrida Bartkienė, AB „Achema“ komunikacijos atstovė Janina Sabaitė Melnikovienė, Valstybės kontrolės komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Dvarionienė, Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto prodekanė docentė dr. Renata Matkevičienė, komunikacijos agentūros „Komunikacija ir konsultantai“ vadovas Andrius Kasparavičius ir laisvai samdomas ryšių su visuomene specialistas Germanas Kavalskis.

Tarybos pirmininke išrinkta Lina Jakučionienė. Ji pakeis pusę metų LRVS vadovavusį A. Kasparavičių, kuris organizacijos vairą buvo perėmęs iš Orijanos Mašalės, strateginės komunikacijos bendrovės „OMConsulting“ vadovės, LRVS vadovavusios nuo 2012 m. pabaigos.

„Priimdama narių pasitikėjimą ir atsakomybę, esu pasirengusi kartu su komanda dirbti, kad būtų išlaikytas ankstesnis įdirbis ir sąjunga eitų dar toliau. Esame pasirengę dirbti tam, kad stiprintume ryšių su visuomene profesijos ir veiklos supratimą, prestižą ir svorį, kad ryšių su visuomene profesionalai būtų ne tik sprendimų komunikatoriai, bet ir jų priėmėjai, kaip yra ekonomiškai išsivysčiusiose Vakarų šalyse.

Viena iš prioritetinių veiklos krypčių – LRVS integracija į tarptautinę ryšių su visuomene bendruomenę. Savo šalyje esame aukšto lygio komunikacijos ekspertai, laimime prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose, tad jau laikas plačiau prisistatyti globaliame kontekste, taip pat pasinaudoti galimybe semtis patirties ir žinių iš puikių europinių pavyzdžių, kurie pagrįsti naujausiais komunikaciniais sprendimais“, – sako L. Jakučionienė.

2015–2016 m. kadenciją baigiančioje Taryboje taip pat dirbo integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ projektų direktorius Lukas Mikelaitis, Policijos departamento Komunikacijos skyriaus viršininkas Ramūnas Matonis, „SEB gyvybės draudimo“ rinkodaros ir komunikacijos vadybininkė Jūratė Virkutienė, draudimo bendrovės „If“ komunikacijos vadovė Milda Lomsargienė, komunikacijos agentūros „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ generalinis direktorius Mindaugas Ardišauskas.

LRVS Tarybą dvejų metų kadencijai renka Sąjungos nariai Visuotiniame narių susirinkime. Naujai išrinkta Taryba darbą pradės nuo 2017 m. sausio 1 d.

Visuotiniame susirinkime taip pat įsteigtas pirmasis LRVS skyrius – jis burs LRVS narius Kauno apskrityje. Šis skyrius rūpinsis, kad ne sostinėje gyvenantiems ir dirbantiems specialistams būtų suteiktos patogios sąlygos tobulėti ir dalyvauti LRVS veikloje.

2000 m. įsteigta LRVS vienija privačiame ir viešajame sektoriuje dirbančius ryšių su visuomene specialistus, siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją. Šiuo metu LRVS vienija 200 ryšių su visuomene profesionalų visoje Lietuvoje.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.