fbpx
image

„PR Impact Awards 2023“ apdovanoti geriausi komunikacijos projektai, išrinkta „Metų agentūra“

2023 m. birželio 9 d.

Birželio 9 dieną dešimtą kartą vykusio, jubiliejinio „PR Impact Awards 2023“ renginio metu paskelbti geriausių komunikacijos projektų konkurso nugalėtojai. Tradiciškai  paaiškėjo ir agentūra, kuri ateinančius metus galės didžiuotis „Metų agentūros“ titulu. 

Jį pelnė agentūra Fabula Rud Pedersen Group“, surinkusi daugiausiai balų už apdovanotus projektus. Pernai šiuo apdovanojimu džiaugėsi Komunikacijos industrijos asociacijos narė, jau daugiau nei dvidešimt metų rinkoje veikianti komunikacijos agentūra „Integrity PR“.

„Geriausių projektų konkursas yra ne tik svarbi „PR Impact Awards“ renginio dalis, bet ir galimybė agentūroms parodyti savo geriausiai įgyvendintus projektus. Džiugina tai, kad šiemet sulaukėme rekordinio paraiškų skaičiaus. Tai rodo šio renginio svarbą rinkos dalyviams ir motyvuoja visus kurti efektyvesnę ir labiau kūrybingą komunikaciją. Savo ruožtu sveikinu „Metų agentūros“ titulą pelniusią „Fabula Rud Pedersen Group“. Tai pelnytas įvertinimas“, – teigė Komunikacijos industrijos asociacijos Tarybos pirmininkas Artūras Jonkus. 

Šiemet konkurse varžėsi 164 projektai ir kampanijos, o apdovanojimų metu įvertinti 43 projektai  – dalis jų pelnė ir kelis prizus. 

Projektai buvo vertinami 19-oje pagrindinių kategorijų: 15-oje, susijusių su konkrečiomis komunikacijos sritimis, ir dar 4-iose, kuriose buvo įvertinti geriausi atskirų sektorių – viešojo, VVĮ / SVĮ, verslo ir nevyriausybinių organizacijų – projektai. Visus projektus vertino daugiau nei 20 tarptautinės komisijos narių, pasiektus rezultatus auditavo konkurso partneris – žiniasklaidos analizės bei stebėsenos bendrovė Mediaskopas.

Vieno iš „PR Impact Awards 2023“ organizatorių, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininko, komunikacijos ir tvarios veiklos eksperto Donato Kuro teigimu, triumfavo projektai, išsiskyrę savo originaliais bei drasiais sprendimais, taip pat sukūrę teigiamą pokytį ir aiškią pridėtinę vertę.

„Komunikacija yra galingas įrankis – labai smagu matyti, kaip, tinkamai naudojamas, jis gali kurti pridėtinę vertę bendruomenėms ir visuomenei. Dalis įvertintų projektų neabejotinai gali konkuruoti ir tarptautiniu mastu“, – pažymėjo D. Kuras.

Lentelėje pateikiami geriausiais „PR Impact Awards 2023“ konkurse pripažinti projektai. Balsą favoritui atiduoti galėjo ir renginio žiūrovai – „Publikos balso“ statulėlė atiteko Maisto banko projektui „Mažinkime Kalėdas“.

 

Konferenciją ir geriausių komunikacijos projektų apdovanojimus „PR Impact Awards“ jubiliejinį 10-tą kartą organizuoja Lietuvos komunikacijos asociacija (LTKA) kartu su Komunikacijos industrijos asociacija (KIA). Daugiau informacijos: www.primpacawards.com

Projekto partneriai: žiniasklaidos stebėsenos ir analizės bendrovė „Mediaskopas“, naujienų portalas M360, „Spinter tyrimai“. Rėmėjai: „Biržų duona“, „Lidl“, „Vynoteka“.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.