fbpx
image

Pirmajame RsV klube Kaune – komunikacijos recepto paieškos

2017 m. vasario 23 d.

Geriausi pasaulio virtuvės šefai, sudėję produktus į vieną derinį, sukuria skaniausių šedevrų. Atradę teisingus dedamuosius tiksliųjų mokslų atstovai išranda formulę, keičiančią pasaulį. O kokios sudėtinės dalys – idėjos, biudžetas, tikslus planavimas, kūrybiškumas ar kitos – reikalingos ryšių su visuomene specialistams, kad būtų sukurtas skaniausias komunikacijos tortas?

Pirmą kartą Kaune vasario 23 d. vakarą Lietuvos ryšių su visuomene sąjungos (LRVS) Kauno skyriaus komandos surengtame RsV klube sėkmės receptus vardijo „KG Group“ ryšių su visuomene vadovė Laima Staknytė-Patinskienė, UAB „Vilniaus vandenys“ komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis bei Kauno m. savivaldybės mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Grigalevičius.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Kultūros centre susirinkusių beveik 50 sąjungos narių galėjo įsitikinti, kad kiekvienam sėkmės receptui reikalingi vis kiti ingredientai.  Pasak „KG Group“ ryšių su visuomene vadovės Laimos Staknytės-Patinskienės, sėkmei itin reikalingas kruopštus planavimas, nes valdant daugiau kaip 20 grupės įmonių komunikaciją svarbu atrasti tuos aspektus, kurie naujienas padarytų patrauklias ir matomas.

UAB „Vilniaus vandenys“ komunikacijos vadovo Antano Bubnelio sėkmės recepte itin svarbus strateginio įmonės valdymo ingredientas. Savivaldybės valdomoje įmonėje ilgą laiką gyvenimas plaukė pasroviui, įgyvendinant priimtus sprendimus tekdavo užlipti ne vieną laiptelį, tačiau pradėjus taikyti verslo valdymo principus, įmonės rodikliai sparčiai šoktelėjo aukštyn. Pasak A. Bubnelio, didelis dėmesys kreipiamas organizacinės kultūros formavimui bei klientui.

Kauno m. savivaldybės mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Grigalevičius patvirtino, kad didelę reikšmę sėkmei turi ir idėja. Palengva komandoje išsirutuliojusi idėja pasveikinti Vilnių su gimtadieniu gyvenimui buvo paruošta per pusantros savaitės, o galingu finišu sprogo tą šeštadienį, kuomet vilniečiai lankė Kauną ir pažindinosi su vis sparčiau besikeičiančiu miestu. Pasak T. Grigalevičiaus, Kauno miesto meilės sostinei matematika nesudėtinga: 3599 Eur biudžetas idėjai įgyvendinti, 17 nemokamų autobusų reisų, 3 nemokamos pažintinės Kauno ekskursijos, kelios dešimtys pasiūlymų apsilankyti kavinėse, restoranuose, muziejuose bei tūkstančiai šypsenų.

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje vieno sėkmės recepto rasti praktiškai neįmanoma, o tą geriausiai patvirtinti gali komunikacijos specialistai, kasdien ieškantys tinkamiausių ingredientų.

Komunikacijos ir ryšių su visuomene specialistų poreikis šalyje vis labiau didėja, todėl LRVS, vienijanti daugiau kaip 200 specialistų, žengė pirmą žingsnį ir įkūrė regioninį Kauno skyrių. Pasak Kauno skyriaus iniciatyvinės grupės vadovės Janinos Sabaitės Melnikovienės, regioninio skyriaus įkūrimas – tai galimybė kiek toliau nuo sostinės dirbantiems ryšių su visuomene profesionalams pažinti vieniems kitus, dalintis patirtimi, organizuoti profesinio tobulėjimo renginius. RsV klubas apie 2017 m. komunikacijos torto recepto paieškas yra pirmasis šio aktyvaus regioninio skyriaus renginys. Šiais metais ryšių su visuomene specialistų bendruomenė dar ne kartą bus pakviesta į laikinąją šalies sostinę.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.