fbpx
image

Paskelbti „PR Impact Awards 2024“ konkurso ir specialiųjų nominacijų laimėtojai, taip pat „Metų komunikatorė“ bei „Metų agentūra“

2024 m. birželio 8 d.

Birželio 7 dieną jau 11-tą kartą įvyko baigiamasis geriausių komunikacijos projektų konkurso „PR Impact Awards 2024“ renginys. Dieną vykusios konferencijos metu į finalą patekę dalyviai pristatė daugiau nei 50 unikalių projektų, o vakare paaiškėjo, kam atiteko projektų konkurso ir specialiųjų nominacijų nugalėtojų titulai.

Šiemet „PR Impact Awards“ varžėsi net 188 projektai ir kampanijos, o apdovanojimų metu įvertinti daugiau nei 50 unikalių projektų, kurių dalis prizus pelnė ir keliose kategorijose. Projektai rungėsi 19-oje pagrindinių kategorijų: 15-oje, susijusių su konkrečiomis komunikacijos sritimis, ir dar 4-iose, kuriose buvo įvertinti geriausi atskirų sektorių – viešojo, valstybės ar savivaldybės valdomų įmonių, verslo ir nevyriausybinių organizacijų – projektai. Šiemet nugalėtojai paskelbti ir dvejose naujose kategorijose: Bendruomenės kūrimo ar įtraukimo kampanija bei Drąsa komunikacijoje.

Visus projektus vertino 11 Lietuvos ir 11 užsienio komisijos narių, pasiektus rezultatus auditavo ilgametis konkurso partneris – žiniasklaidos analizės bei stebėsenos bendrovė „Mediaskopas“.

Teksto pabaigoje esančioje lentelėje pateikiami geriausiais „PR Impact Awards 2024“ konkurse pripažinti projektai. Beje, renginio dalyviai savo favoritu išrinko Maisto banko kampanija „Neleiskite maistui nugyventi gyvenimo veltui“, kurios partneriai „ALL CAPS“ ir „Big Eyeballs“. Autoriams atiteko simbolinis „Publikos balso“ apdovanojimas.

Susumavus projektų pelnytus apdovanojimus, paaiškėjo, kad „Metų agentūros“ titulą, kaip ir pernai, laimėjo agentūra „Fabula Rud Pedersen Group“.

„Pirmiausia, noriu padėkoti visai komunikacijos specialistų ir būsimųjų specialistų bendruomenei – šiemet vėl pateiktas rekordinis paraiškų skaičius, o renginio bilietų „soldout‘as“ užfiksuotas likus dešimčiai dienų iki renginio. Tai reiškia, kad esame įdomūs ir reikalingi, o „PR Impact Awards“ yra komunikacijos rinkos madas, tendencijas ir perspektyvas atspindintis reiškinys, kurį stebint ir analizuojant galima konstatuoti, kad regiono agentūrų ir jų įgyvendintų projektų lygis yra labai aukštas.

Dėl suprantamų priežasčių, neturime labai didelės apimties ar globalios sklaidos projektų, tačiau rinkoje apstu labai kūrybiškų ir išradingų darbų. Tuo pačiu noriu pasveikinti „Metų agentūros“ titulą apgynusią „Fabula Rud Pedersen Group“ – jūs to verti“, – teigė Komunikacijos industrijos asociacijos (KIA) Tarybos pirmininkas Vaidotas Vyšniauskas.

Paskelbti specialiųjų apdovanojimų laimėtojai bei Metų komunikatorė

Baigiamajame „PR Impact Awards 2024“ renginyje paaiškėjo ir „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimų nugalėtoja, taip pat specialiųjų nominacijų – „Verslo nuomonės lyderis (-ė)“ bei „Išbandymas viešumu“ – laureatai.

„Metų komunikatore“ tapo Laura Tyrylytė, „Nord Security“ tarptautinių viešųjų ryšių departamento vadovė. Ji įvertinta už sienų neturinčią ir net Atlanto vandenyną įveikiančią, nuoseklią ir efektyvią komunikaciją, garsinant įmonės ir kartu visos Lietuvos vardą.

„Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimų rezultatus lėmė žurnalisto Edmundo Jakilaičio vadovaujamos, iš komunikacijos ir žiniasklaidos profesionalų sudarytos, komisijos (kuri vertino kandidatų pateiktas anketas), balsai. Taip pat dalį vertinimo sudarė dviejų projekto partnerių indėlis: žiniasklaidos analizės bei stebėsenos bendrovės „Mediaskopas“ pateikti kandidato ir jo atstovaujamos įmonės matomumo dinamikos analizės duomenys bei portalo M360 skaitytojų balsai.

Pasak „PR Impact Awards 2024“ organizacinio komiteto vadovo Donato Kuro, apdovanojimu siekiama atkreipti dėmesį į komunikacijos specialistų darbą ir kuriamą vertę organizacijoms. „Šių metų rinkimai sulaukė kaip niekada didelio dėmesio tiek vertinant, kiek patyrusių ir stiprių komunikacijos profesionalų kandidatavo, tiek ir viešas diskusijas. Ir tai džiugina: komunikacijos specialistai vis drąsiau kalba apie savo indėlį į organizacijų sėkmę, tad tikiu, jog ir atstovaujamos organizacijos juos vertins dar labiau“, – sakė Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) Tarybos pirmininkas D. Kuras.

Kitoms „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimų finalininkėmis įteikti specialieji apdovanojimai: Rimai Aukštuolytei – už kūrybiškumą ir aktyvumą bei pavyzdinę viešojo sektoriaus organizacijos komunikaciją; Laurai Beganskienei – už profesionalią ir efektyvią komunikaciją vartotojams bei mažmeniniams investuotojams Baltijos šalyse; Kristinai Gedvilei – už tikėjimą komunikacijos galia ir kūrybišką bei efektyvią komunikaciją, o Linai Skersytei apdovanojimas skirtas už itin aktyvią komunikaciją, greitą reakciją į aktualijas bei prekės ženklo  populiarinimą.

Tęsiant tradiciją renginyje paskelbti ir dar dviejų nominacijų laimėtojai – „Verslo nuomonės lyderis (-ė) / (-iai)“ ir „Išbandymas viešumu“.

Šiemet konkurso organizatoriai priėmė netradicinį sprendimą – „Verslo nuomonės lyderių“ apdovanojimas skirtas iniciatyvai „4 procentai“, kuri siekia, kad Lietuvos politikai kuo greičiau susitartų dėl 4 proc. BVP dydžio gynybos finansavimo. Lietuvos startuolių asociacijos „Unicorns Lithuania“, Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) pradėta iniciatyva bendram tikslui subūrė verslą ir organizacijas, kurios sutinka mokėti didesnius mokesčius tam, kad šalies gynybai būtų skirta daugiau lėšų, ir sulaukė didelio visuomenės palaikymo.

„Išbandymo viešumu“ kandidatų sąraše šiemet greta ryškių politinių veikėjų iškilo ir pramogų pasaulio bei verslo atstovų, kurie per praėjusius 12 mėnesių buvusių dėmesio centre ir patyrė ne vieną komunikacijos iššūkį. Nominuoti buvo net 18 kandidatų, o nugalėtoją nulėmė komunikacijos profesionalų bei portalo M360 skaitytojų balsai. Apdovanojimas atiteko naujajam krašto apsaugos ministrui Laurynui Kasčiūnui. Kovo mėnesį viešumoje pasirodžius informacijai apie politiko kandidatūrą į ministrus, buvo prisiminta jo jaunystės veikla ir kai kurie aštrūs pasisakymai. Skiriant apdovanojimą, įvertinta tai, kad kandidatas atvirai viešai pakomentavo savo ankstesnius pasirinkimus ir vertybines nuostatas, tokiu būdu įveikdamas kritikos bangą.

Vieta Projektas Organizacija Partneriai
 

B2B komunikacija

1 „Telia“ Skaitmeninės pažangos centro kampanija „Apsauga apsaugai nelygi“ Telia Lietuva INK Agency
2 Agentūros pastangos suvienyti Lietuvą: nuomonių žemėlapio sudarymas ir žvelgimas už stereotipinio požiūrio ribų Adverum
3 JUNG: JUNG HOME mokymai – ateitis Jūsų rankose JUNG Vilnius Berta&Agency
 

Bendruomenės kūrimo ar įtraukimo kampanija

1 Tik be pavydo scenų Perlas Network Fabula Rud Pedersen Group
2 Dronai Ukrainai Hostinger
3 Padėkos diena Kauno klinikose Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
3 IKI klientų valdyba IKI Lietuva Fabula Rud Pedersen Group, Inspired UM, SOMA agency
 

Darbdavio komunikacija

1 Unikalios patirtys / Lietuvos oro uostuose prasideda nuo darbo pokalbio Lietuvos oro uostai Fabula Rud Pedersen Group
2 Puikus pietų pasirinkimas! Kaip ir karjera „Omnisend“ Omnisend Bosanova
2 Rutina daro savo. Tu daryk savo! Lidl Lietuva co:agency, New!
3 VMG Atvira pramonė VMGcorp Publicum
 

Drąsa komunikacijoje

1 84 sezono pristatymas – Neik į teatrą Lietuvos nacionalinis dramos teatras TRUTH.
2 Paskolinė Pakruojo dvaro spirito varykla Not Perfect Vilnius
3 Velniško greičio kampanija LastMile Inspired Communications, Havas Creative, SOMA agency
 

Inovacija komunikacijoje

1 Kosmoso fotografija telefonu HUAWEI Technologies Vilnius Integrity PR
2 Šlamantys Užstato sistemos administratorius Fabula Rud Pedersen Group, SomeFilms, Titas Sūdžius, Vitalijus Puziriovas, Žygimantas Kudirka, „Ąžuoliukas“
3 Sutaupykite didžiausioms gyvenimo atostogoms Swedbank Inspired Communications, KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų institutas
 

Integruotoji rinkodaros komunikacija

1 Šlamantys Užstato sistemos administratorius Fabula Rud Pedersen Group, SomeFilms, Titas Sūdžius, Vitalijus Puziriovas, Žygimantas Kudirka, „Ąžuoliukas“
2 Tau 18? Paversime tave investuotoju! Swedbank Inspired Communications, KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų institutas, New!
3 Ateitis elektronikams Kaunas IN Proto vėtra
 

Integruotoji korporatyvinė komunikacija

1 Saugesnio e-paspirtukų naudojimo kampanija „Paspausk atsargumą“ Lietuvos transporto saugos administracija Adverum
2 Nustebink save. Laisvė judėti! LR susisiekimo ministerija Idea Prima
3 Gero žodžio galia Volfas Engelman Adverum
 

Lyderystės komunikacija

1 Aurimo Kamantausko revoliucija komunikacijoje Rekūrai Proto vėtra
2 IKI generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė – prekybos sektoriaus nuomonės lyderė IKI Lietuva Fabula Rud Pedersen Group
3 Radarom: 1×2 Tesonet
 

Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija

1 Sutaupykite didžiausioms gyvenimo atostogoms Swedbank Inspired Communications, KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų institutas
2 84 sezono pristatymas – Neik į teatrą Lietuvos nacionalinis dramos teatras TRUTH.
2 Tik be pavydo scenų Perlas Network Fabula Rud Pedersen Group
3 Kur dingo valstybė? Art Needs Space ir Dailės teatras Latvijoje MRS grupa
3 Šlamantys Užstato sistemos administratorius Fabula Rud Pedersen Group, SomeFilms, Titas Sūdžius, Vitalijus Puziriovas, Žygimantas Kudirka, „Ąžuoliukas“
 

NVO komunikacijos kampanija

1 Pasitikrink savo kamuolius Lietuvos urologų draugija Lietuvos krepšinio federacija
2 Neleiskite maistui nugyventi gyvenimo veltui Maisto bankas ALL CAPS, Big Eyeballs
2 Sunkios mintys Vaikų linija ALL CAPS, Big Eyeballs, 23:45 agency, Beata Nikolson, Lina Baublienė
3 Vėžiu serga kiti. POLA 1.2 % GPM kampanija Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija Highlight LT
 

Socialinė ar rėmimo kampanija

1 Šlamantys Užstato sistemos administratorius Fabula Rud Pedersen Group, SomeFilms, Titas Sūdžius, Vitalijus Puziriovas, Žygimantas Kudirka, „Ąžuoliukas“
2 Sunkios mintys Vaikų linija ALL CAPS, Big Eyeballs, 23:45 agency, Beata Nikolson, Lina Baublienė
3 Saugesnio e-paspirtukų naudojimo kampanija „Paspausk atsargumą“ Lietuvos transporto saugos administracija Adverum
 

Renginys ir jo komunikacija

1 Šaltibarščių festivalis Go Vilnius Integrity PR
2 „Galaxy Unpacked“ pristatymo renginys SAMSUNG Publicum, Havas Group Lithuania
3 Ė, sugrįžk Acme grupė Idea Prima
3 Pirmosios pagalbos festivalis Lietuvos Raudonasis Kryžius
 

Komunikacija skaitmeninėje erdvėje

1 „Kauno tiltai“ darbdavio įvaizdžio kampanija Kauno tiltai Fabula Rud Pedersen Group
2 IKI pugstagram IKI Lietuva SOMA agency
3 Arnoldas pataria Swedbank Lietuva Integrity PR
 

Tvarumo komunikacija

1 Būkime vieni kitų Kalėdos! Telia Lietuva INK Agency, Clinic 212, Media House, Partizanas, Caption, SomeFilms, Digital Sense
2 Nusprendei išsinešti? Nepamiršk išmesti! Paprasta! McDonald’s Fabula Rud Pedersen Group, Hill+Knowlton Strategies
3 Tvarių namų gidas Swedbank Lietuva Integrity PR
 

Tarptautinė komunikacija

1 Šaltibarščių festivalis Go Vilnius Integrity PR
2 Vilnius 700 Go Vilnius Integrity PR
3 Life Sciences Baltics 2023: Lietuva – sparčiausiai augantis gyvybės mokslų centras Europoje Inovacijų agentūra Adverum
 

Valstybės / savivaldybės valdomų įmonių komunikacija

1 #newVNO: ateities kelionių patirtis naujajame Vilniaus oro uosto išvykimo terminale Lietuvos oro uostai Fabula Rud Pedersen Group
2 Ambasadorystės projektas „Atominė komanda“ Ignalinos atominė elektrinė We Are Marketing
 

Vidinė komunikacija

1 Svajotojai MV group Fabula Rud Pedersen Group
2 Dronai Ukraina Hostinger
3 LIDL įmonės darbuotojų sveikatos valdymo programa LIDL Latvia
 

Viešojo sektoriaus komunikacijos kampanija

1 NATO Vilnius Summit Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija INK Agency
2 Senjoras – senjorui Vilniaus miesto savivaldybė co:agency
3 Nematomų žmonių autobusas Lietuvos transporto saugos administracija 23:45 agency
 

Verslo komunikacijos kampanija

1 BIO CITY – didžiausias biotechnologijų miestas Europoje Northway Biotech Fabula Rud Pedersen Group
2 Šiukšlių inovacijos Energesman Chestnut

 

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.