fbpx
image

Paskelbti „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimų TOP 5: išgirskite jų pokalbį „PR Impact Awards“ konferencijoje

2024 m. gegužės 31 d.

Pasibaigus M360 skaitytojų balsavimui ir komisijos vertinimui, paaiškėjo „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimų finalinis sąrašas, kuriame – 5 komunikacijos profesionalės. Kam atiteko nugalėtojos titulas, sužinosite jau kitą savaitę – birželio 7 d. Vilniuje vyksiančiame didžiausiame metiniame komunikacijos profesionalų renginyje – konferencijoje „PR Impact Awards 2024“.

Jame išgirsite ne tik pokalbį su „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimų finalininkėmis, bet ir daugiau kaip 50 geriausių komunikacijos projektų pristatymų, įtraukiančių diskusijų ir Lietuvos bei užsienio profesionalų pranešimų. Bilietai į renginį jau išparduoti, tačiau nespėjusiems jų įsigyti organizatoriai siūlo galimybę konferenciją stebėti tiesiogiai nuotoliniu būdu. Įsigyti tiesioginės transliacijos bilietą galite čia.

Vienos iš renginio organizatorių, Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) Tarybos narės Akvilės Adomaitytės teigimu, jau kelerius metus vykstančiuose „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimuose kasmet sulaukiama vis daugiau paraiškų, konkurso žinomumas didėja, o kandidatai – drąsėja.

„Kultūriškai esame gana kukli tauta, taigi, ir siūlyti savo kandidatūrą dažnai nedrąsu, tačiau smagu, jog komunikatoriai supranta šių rinkimų prasmę. Finalistės savo pavyzdžiu demonstruoja visos komunikacijos galią ir organizacijoms sukuriamą vertę“, – džiaugiasi A. Adomaitytė.

Ji dalinasi, jog kasmet siekiama, kad konkursas būtų kuo objektyvesnis, o kandidatai vertinami ne tik pagal tai, ką matome viešai: „Komisijos nariai atsižvelgia į individualią kiekvieno specialisto situaciją, tokiu būdu sukurdami lygias galimybes ir mažesnių organizacijų atstovams. Vertinant dalyvius yra svarbūs keliami veiklos tikslai, komanda, organizaciniai iššūkiai, biudžetas ir kt. Visa tai savo paraiškoje atskleidžia kandidatai.“

Nugalėtojas renkamas pagal komisijos narių balus (vertinama kandidato paraiška), žiniasklaidos analizės bendrovės „Mediaskopas“ pateiktus kandidato ir jo atstovaujamos įmonės matomumo dinamikos analizės duomenis bei M360 skaitytojų balsus.

Rinkimų TOP 5-uke – privataus ir viešojo sektoriaus atstovės

Į finalą pateko šios komunikacijos specialistės (abėcėlės tvarka): Rima Aukštuolytė, LR ryšių reguliavimo tarnybos komunikacijos projektų vadovė; Laura Beganskienė, „Ignitis“ ryšių su visuomene projektų vadovė, atstovė žiniasklaidai; Kristina Gendvilė, AB „Orlen Lietuva“ komunikacijos ir marketingo vadovė; Lina Skersytė, „Lidl Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė; Laura Tyrylytė, „Nord Security“ tarptautinių viešųjų ryšių departamento vadovė.

Kaip teigia R. Aukštuolytė, buvimas tarp penkių geriausių šių metų komunikatorių yra įrodymas, kad net atstovaudamas viešajam sektoriui, gali būti pastebėtas: „Tuo šis konkursas yra ypatingas – nebūtinai turi atstovauti didelei organizacijai, valdyti didžiulį biudžetą ar turėti daug sekėjų soc. tinkluose, kad galėtum dalyvauti. Svarbiausia, kad už tavęs būtų komanda, kuri tiki tuo, ką tu darai, net jei iš pradžių ne visada supranta, kam to reikia. Man pasisekė, kad tokia komanda yra RRT žmonės – palaikantys ir skiriantys laiko net beprotiškiausioms komunikacijos idėjoms.“

Su komanda nuopelnais dalinasi ir „Lidl Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė L. Skersytė, kuri džiaugiasi jau antrus metus iš eilės patekusi į „Metų komunikatorių“ dešimtuką, o šiais metais – ir į penketuką.

„Nepaisant to, kad čia renkamas „Metų komunikatorius“, greta jo stovi komanda, su kuria kartu yra padaromi dideli dalykai ir įgyvendinami svarbūs organizacijai projektai, todėl šis įvertinimas yra visos komunikacijos komandos ir visos organizacijos nuopelnas. Reikia pripažinti, jog kartais ir tavo atstovaujamas prekės ženklas labai padeda būti matomam ir girdimam. Visgi manau, kad patekimas į „Metų komunikatoriaus“ sąrašus kiekvienam mūsų profesijos atstovui yra malonus jo darbo įvertinimas ir paskatinimas“, – pažymi L. Skersytė ir priduria, jog kartu šis konkursas yra puiki galimybė tiek parodyti, tiek ir pamatyti, kokie darbai buvo nuveikti.

  1. Beganskienė sako, jog būti geriausių komunikatorių penketuke yra malonu ir prasminga.

„Atstovauju „Ignitis“ – įmonei, kurios produktai ir paslaugos kasdien lydi gerokai daugiau nei milijoną klientų. Energetikos temoje išgyvename transformacijų laiką ir nors visi keliaujame tuo pačiu nauju keliu, tačiau esame skirtinguose etapuose, turime skirtingus poreikius. Todėl visada jaučiu didžiulę atsakomybę, pirmiausia, prieš visuomenę ir klientus, kurie yra labai skirtingi. Siekiu komunikuoti aiškiai, lengvai, visiems vienodai suprantamai, – dalinasi „Ignitis“ ryšių su visuomene projektų vadovė. – Konkursas buvo gera proga „inventorizuoti“, kas nuveikta, galiausiai – pasidžiaugti rezultatais, o sulaukti komisijos įvertinimo ir aplinkos palaikymo yra smagu. Esu dėkinga.“

  1. Gendvilė atvirauja, jog savo kandidatūrą teikė itin nedrąsiai, o M360 skaitytojų  balsavimo rezultatai, bei, ypatingai, profesionalų komisijos įvertinimas, labai maloniai nustebino.

„Visuomet buvo žmonių, dirbančių ryšių su visuomene srityje, kuriuos stebėjau, į kuriuos lygiavausi ir iš kurių mokiausi. Visgi, pati niekada net nedrįsau pasvajoti apie tokį, sakyčiau, netgi jaudinantį įvertinimą, kuriuo didžiuojuosi“, – pasakoja AB „Orlen Lietuva“ komunikacijos ir marketingo vadovė.

„Projektas, kurį aprašiau rinkimų paraiškoje, buvo įgyvendintas su nuliniu biudžetu, bet  supratau, kad turiu jo imtis, nes kitaip prarasiu unikalią galimybę sukurti istoriją. Didžiulė jo sklaida viešojoje erdvėje buvo itin malonus pasiekimas, o įvertinimas „Metų komunikatoriaus (-ės)“ rinkimuose skatina mokytis ir dar labiau tobulėti kaip profesionalei“, – pažymi K. Gendvilė.

Komandos darbo svarbą akcentavo ir „Nord Security“ tarptautinių viešųjų ryšių departamento vadovė Laura Tyrylytė.

„Nieko nenustebinsiu sakydama, kad ryšių su visuomene specialistų darbas kartais gali būti labai neprognozuojamas. Bet labai didžiuojuosi savo komanda, kuri, kai atrodo, kad kažkas mums uždaro duris, pati atsidaro langą. Smalsumas ir pozityvus užsispyrimas daro stebuklus. O labiausiai motyvuoja tai, kad savo darbu galime atkreipti pasaulio dėmesį į Lietuvą. Viskas yra įmanoma“, – tvirtina L. Tyrylytė.

Ji priduria, jog nors sulaukti dėmesio užsienyje yra išties malonu, ne mažiau džiugina ir įvertinimas mūsų šalyje: „Šie rinkimai yra puiki galimybė kartu su srities profesionalais pasidžiaugti įgyvendintais darbais bei asmeninė motyvacija toliau augti pačiai ir kartu auginti įmonę, kuriai atstovauju. Be to, tai puikus įrodymas, jog nuoširdžios pastangos nelieka nepastebėtos.“

Renginyje – komunikatorių pasidalinimas patirtimi ir geriausi metų projektai

Pokalbį su  finalininkėmis  galėsite išgirsti jau birželio 7 d. vyksiančioje „PR Impact Awards 2024“ konferencijoje. Įsigyti tiesioginės transliacijos bilietą dar galite čia.

Renginį tradiciškai sudarys trys dalys: konferencijos pranešimai ir diskusijos, daugiau nei penkiadešimties į finalą patekusių geriausių komunikacijos projektų pristatymas ir vakarinė dalis – apdovanojimai. Jų metu paaiškės ne tik „Metų komunikatorė“, bet ir „Metų agentūra“. Taip pat bus paskelbti specialiųjų nominacijų – „Verslo nuomonės lyderis (-ė/-iai)“ bei „Išbandymas viešumu“ – nugalėtojai ir, žinoma, net 20-ies konkurso kategorijų nugalėtojai.

Konferenciją ir geriausių komunikacijos projektų apdovanojimus „PR Impact Awards“ jau 11-tą kartą organizuoja Lietuvos komunikacijos asociacija (LTKA) kartu su Komunikacijos industrijos asociacija (KIA). Renginio partneriai – žiniasklaidos analizės bendrovė „Mediaskopas“, rinkodaros ir komunikacijos naujienų portalas „M360“ ir sociologinių tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“.  Daugiau informacijos www.primpactawards.com

 

 

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.