fbpx
image

Orijanos Mašalės atsistatydinimas iš LRVS Tarybos pirmininkės ir narės pareigų

2016 m. gegužės 29 d.

Mieli kolegos,

Nuo 2016 m. birželio 1 d. traukiuosi iš Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos Tarybos pirmininkės ir Tarybos narės pareigų.

Tokį mano sprendimą lėmė dvi priežastys:

  • Mano verslas, strateginės komunikacijos bendrovė „OMConsulting“, vystosi labai sparčiai ir aš noriu daugiau laiko ir energijos skirti mūsų klientams ir savo komandai.
  • Vadybos terminais kalbant, visą mano karjerą galima vadinti „krizių vadyba“. 2012 m. gruodį, kai tapau LRVS pirmininke, sąjungoje tebuvo likę 18 narių, sąskaitoje – keli šimtai eurų, o ore tvyrojo nuotaika „kad tik LRVS nenumirtų“. Šiandien LRVS tapo žydinčiu sodu, kuriam reikia kitokios lyderystės – žmogaus, kuris labiau orientuotas į gerų rezultatų išsaugojimą.

Manau, kad drąsiai galime sakyti, kad dabar LRVS yra savo aukso amžiuje ir per beveik 16 veiklos metų nesame turėję geresnio Sąjungos periodo. Aš labiausiai didžiuojuosi trimis dalykais, kuriuos sukūrėme drauge:

  1. Taip, faktas, kad šiandien LRVS yra nebe 18, o 195 nariai, yra įkvepiantis. Bet žymiai svarbiau yra tai, kad mes, ryšių su visuomene specialistai ir profesionalai, tapome galinga bendruomene. LRVS dėka ne vienas žmogus rado puikų darbą, atskleidė savo talentus, surado naujų draugų, apie savo profesiją pradėjo kalbėti išdidžiai. Mes tapome pavyzdžiu ne vienai savanoriškai organizacijai ir į mus kreipiasi klausdami, kaip sukurti tokią jėgą.
  2. Kai prieš trejetą metų tariau, kad LRVS sukurs reikšmingiausią šalies komunikacijos renginį, tada tai atrodė per drąsu. Šiandien mėgaujamės tuo, kad „PaRa / Impact Awards“ suvienijo dvi RsV asociacijas, pritraukė „Verslo žinias“, ant renginio scenos kalba pripažinti CEO ir užsienio svečiai, rinkos geriausius projektus vertina tarptautinė komisija.
  3. Mes išsikėlėme tikslą, kad LRVS ir ryšių su visuomene specialistai būtų labiau matomi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tik prieš keletą mėnesių tapome tarptautinio tinklo The Global Alliance nariais, LRVS vardas vis dažniau matomas Lietuvos žiniasklaidoje ir kitoje viešoje erdvėje. Neabejoju, kad mūsų darbas šviečiant visuomenę apie ryšius su visuomene, keliant profesijos reputaciją, kuriant geresnes etiškas rinkos sąlygas jau davė ir dar duos gardžių vaisių.

Yra be galo daug žmonių, kuriems esu dėkinga už tai, kokią organizaciją sukūrėme. Nepykite, bet nevardinsiu jūsų visų, nes sąrašas būtų iš kelių dešimčių eilučių. LRVS suteikė galimybę pažinti gausybę puikių žmonių ir didžiuotis tuo, kad juos pažįstu.

Aš pati, žinoma, liksiu mylimos LRVS nare ir padėsiu, jei tik mano pagalbos reikės. Dar kartą ačiū už tai, kokią organizaciją sukūrėme ir iki pasimatymo!

Orijana Mašalė

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.