fbpx
image

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga tapo pasaulinės organizacijos nare.

2016 m. kovo 31 d.

Lietlogo_GAuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) tapo The Global Alliance nare – prisijungė prie 160 tūkst. ryšių su visuomene praktikų ir akademikų visame pasaulyje vienijančios konfederacijos.

„Narystės The Global Alliance procesas truko beveik metus – Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos paraišką konfederacija atidžiai vertino ir atliko išsamią mūsų veiklos analizę, nes siekia vienyti stiprias organizacijas. Didžiuojamės atitikę aukštus konfederacijos standartus ir dabar galintys suteikti dar daugiau tarptautinių galimybių LRVS nariams“, – sako LRVS Tarybos pirmininkė Orijana Mašalė.

The Global Alliance misija yra kelti profesinius ryšių su visuomene standartus visame pasaulyje, skatinti žinių dalinimąsi tarp konfederacijos narių, būti pasauliniu ryšių su visuomene srities atstovu. Konfederacijos būstinė yra Šveicarijoje.

„Kaip vieną strateginių tikslų šios kadencijos LRVS Taryba yra iškėlusi Lietuvos ryšių su visuomene profesionalų integraciją į tarptautinę bendruomenę. Siekiame kelti šalies specialistų kompetenciją ir taip padėti visoms mūsų narių atstovaujamoms organizacijoms dirbti kokybiškiau bei būti labiau konkurencingoms ne tik Lietuvos, bet ir globalioje rinkoje“, – pabrėžia LRVS Tarybos pirmininkė Orijana Mašalė.

Būti pasaulinio ryšių su visuomene tinklo nariu yra privalumas kiekvienam LRVS nariui. The Global Alliance nariai teikia vieni kitiems visapusę pagalbą kiekviename žemyne, todėl keliaujant į konferencijas ar verslo reikalais užsienyje, visada yra galimybė užmegzti ryšius ir kurti tikrą globalų partnerystės tinklą.

Narystės konfederacijoje dėka LRVS nariai kartu su kitais profesionalais iš viso pasaulio turi balso teisę nustatant pasaulinius ryšių su visuomene etikos, švietimo ir kvalifikacijos standartus. LRVS nariai kaip The Global Alliance nariai gauna specialias nuolaidas į visus renginius, konferencijas ir susitikimus, kuriuos organizuoja The Global Alliance arba konfederacijos nariai visame pasaulyje.

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga vienija apie 200 narių. Sąjungos nariais yra verslo, viešojo sektoriaus, nevyriausybinių organizacijų komunikacijos specialistai iš visos Lietuvos. LRVS nariais gali būti asmenys, baigę ar dar studijuojantys komunikacijos srityje arba turintys darbo ryšių su visuomene srityje patirties.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.