fbpx
image

LRVS ir Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2017 m. vasario 27 d.

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS)  ir  Vilniaus kolegijos  Verslo vadybos fakultetas (VIKO VF) pasirašė oficialią organizacijų tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.

Ši sutartis suteiks galimybę šalims bendradarbiauti užtikrinant veiksmingą profesinės srities (komunikacijos, ryšių su visuomene) ir mokslo sąveiką, kuriant palankias sąlygas profesinės srities plėtrai ir RsV prestižo stiprinimui Lietuvoje.

„Naujoji Lietuvos valdžia ryžosi svarbiam žingsniui – aukštojo mokslo tinklo pertvarkai. Kol MOSTOS atlikto aukštųjų mokyklų potencialo tyrimo duomenimis  prasčiausiai įvertintuose universitetuose ir  kolegijose verda aistros, stipriausios aukštosios mokyklos nuosekliai dirba, kad studijų kokybe būtų patenkinti visi: ir dėstytojai, ir studentai, ir darbdaviai. Vilniaus kolegijos ir Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga tai patvirtino, pasirašydamos bendradarbiavimo sutartį“, – sakė VIKO VF dekanė Danutė Rasimavičienė.

„LRVS, pasirašydama bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus kolegija, siekia prisidėti prie efektyvesnio ir kokybiškesnio komunikacijos ir ryšių su visuomene specialistų ugdymo Lietuvoje, populiarinti ryšių su visuomene  sritį ir auginti bei puoselėti profesionalų bendruomenę. Kurti ir plėtoti bendradarbiavimą su aukštosiomis mokyklomis, rengiančiomis ryšių su visuomene specialistus, yra vienas iš LRVS veiklos programos 2017-2018 m. uždavinių“, – sakė LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė.

Pirmininkės teigimu, LRVS nariai turės galimybę vesti VIKO VF paskaitas, seminarus, perteikdami savo mentorystės, viešojo kalbėjimo, prezentavimo ir kitas kompetencijas. Be to, RsV profesionalai galės teikti  siūlymus dėl ryšių su visuomene studijų programos, dalintis ryšių su visuomene patirtimi su studentais.

Taip pat sutartyje numatyta bendradarbiauti organizuojant studentų praktikas, bendrus komunikacijos, ryšių su visuomene srities renginius, inicijuojant, siūlant temas ir vykdant mokslo ir taikomuosius tyrimus bei juos populiarinant.

 

Daugiau informacijos teirautis: Lina Jakučionienė, LRVS Tarybos pirmininkė, el. paštas: lina@lrvs.lt, Tel. +370 652 68614.

 

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.