fbpx
image

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga tapo European Communication Convention partnere

2017 m. vasario 10 d.

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) tapo Europos komunikacijos konvencijos (ang. European Communication Convention (ECC)) partnere. ECC partneriais yra komunikacijos profesionalus vienijančios asociacijos iš daugiau nei 20 Europos šalių. Nuo šių metų vasario mėn. Lietuvos ryšių su visuomene specialistus burianti organizacija taip pat papildė šias gretas.

„LRVS integracija į European Communication Convention atitinka Sąjungos 2017-2018 m. veiklos programą, kurioje vienas iš tikslų – tapti solidžia tarptautinės ryšių su visuomene bendruomenės nare.  Savo šalyje esame aukšto lygio komunikacijos ekspertai, tad jau privalome plačiau prisistatyti tarptautiniame kontekste“, – sako LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė.

L. Jakučionienės teigimu, ši tarptautinė integracija – ne tik puiki galimybė LRVS nariams susipažinti su geriausiais ryšių su visuomene profesionalais iš daugelio Europos šalių bei pasisemti gerosios praktikos pavyzdžių. LRVS kviečiama ECC interneto svetainėje (www.communications-convention.eu) – pasaulyje pirmaujančioje vaizdo naujienų platinimo platformoje TheNewsMarket (www.thenewsmarket.com) nemokamai paskelbti vaizdo medžiagą apie savo organizaciją.

LRVS, tapusi ECC partnere, suteikia galimybę LRVS nariams pasinaudoti palankiomis sąlygomis dalyvaujant šių metų kovo 22–23 d. Miunchene (Vokietija) vyksiančioje konferencijoje „European Communication Convention“. Konferencijos metu gerai žinomi pranešėjai iš JAV, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Rusijos, Austrijos, Vokietijos bei kitų pasaulio šalių pasidalins įžvalgomis apie daugelį mūsų profesijos sričių. Viena iš jų – aštrėjanti problema, kai vietoj teisingos, pasitikėjimo vertos ir rimtos komunikacijos sklinda suklastoti el. pašto pranešimai („Brexit“, JAV rinkimų kampanijos ir kiti atvejai). Konferencijoje taip pat bus diskutuojama apie komunikacijos vaidmenį migracijos bei pabėgėlių klausimais. ECC metu ir galimybė pasisemti praktinių žinių, kaip, kovojant su nusikalstamumu virtualioje erdvėje, pasinaudoti socialiniais tinklais.

Daugiau informacijos:

LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė
El. p.: info@lrvs.lt
Tel.: +370 652 68614

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.