fbpx
image

Lietuva didžiausioje Europos komunikacijos asociacijos žemėlapyje – pavyzdys kitoms šalims

2017 m. kovo 7 d.

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) vienu iš svarbiausių programos tikslų per artimiausius dvejus metus užsibrėžė integraciją į tarptautinę ryšių su visuomene bendruomenę. LRVS taryba skelbia apie pirmuosius darbus šioje srityje: LRVS tapo European Communication Convention partnere bei pradėjo aktyvų bendradarbiavimą su didžiausia Europoje komunikacijos profesionalus vienijančia asociacija European Association of Communication Directors (EACD).

„Briuselyje įsikūrusi EACD vienija 2,3 tūkst. pavienių Europos komunikacijos profesionalų, todėl Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos inicijuotas bendradarbiavimas organizacijų lygmeniu tapo puikiu akstinu pačiai EACD paraginti ir kitas Europoje veikiančias komunikacijos asociacijas išnaudoti sinergiją tarptautinėje erdvėje. Galima teigti, kad LRVS šiuo aspektu tapo pioniere Europos komunikacijos rinkoje“, – sako LRVS Tarybos pirmininkė Lina Jakučionienė.

„EACD vertina bendradarbiavimą su tokia aktyvia organizacija kaip LRVS. Sieksime dar didesnės tarpusavio integracijos ateityje, nes visoje Europoje augant komunikacijos profesijos svarbai, dalijimasis lokaliomis ir tarptautinėmis komunikacijos įžvalgomis, žiniomis bei patirtimi kuria vertę abiejų organizacijų nariams“, – sako European Association of Communication Directors koordinacinio biuro direktorė Stefanie Schwerdtfeger.

Šių metų kovo 16 dieną Vilniuje vyksiantis tarptautinis komunikacijos renginys socialinių tinklų lyderių tema – viena iš šių dviejų organizacijų bendradarbiavimo formų. Iš Helsinkio atvyksiantis pranešėjas Toni Perez, OS/G Communications Agency vadovas, EACD narys, pasidalins tarptautine praktika socialinėje erdvėje. Diskusijoje dalyvaus ir žinomi Lietuvos pranešėjai.

LRVS su EACD bendradarbiaus ne tik organizuodamos bendrus tarptautinius renginius, bet ir dalindamosi ekspertiniais komentarais, informacija apie pasaulines komunikacijos tendencijas ir prognozes bei suteikdamos galimybę savo organizacijų nariams pasinaudoti kitų šalių komunikacijos platformų teikiamomis naudomis.

„European Association of Communication Directors” (EACD) įsteigta 2006 metais. Jos nariais yra 2,3 tūkst. komunikacijos profesionalų iš 23 Europos šalių. Asociacija įkurta siekiant skatinti įvairovę, įveikti kultūrinius barjerus ir formuoti bendravimo normas kokybei ir profesionalumui komunikacijos srityje stiprinti. Nuolat besikeičiančiose Europos ir pasaulio bendruomenėse tarptautinės komunikacijos svarba nuolat auga. Komunikacijos profesionalams, dirbantiems tarptautinėse bendrovėse, asociacijose, valstybinėse įstaigose ar politiniame sektoriuje, globalus požiūris yra labai svarbus jų strateginiame ir praktiniame darbe. EACD suteikia platformą, kurioje puikios galimybės patirčiai, nuomonėms ar žinioms pasikeisti ir kurioje komunikacijos pagalba vienijami kultūriniai, politiniai ar kalbiniai aspektai.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.