fbpx
image

Lietuvos komunikacijos asociacijos iniciatyva „Dalinamės“ – neatlygintinos konsultacijos NVO sektoriaus organizacijoms

2024 m. balandžio 8 d.

Lietuvos komunikacijos asociacija ir Nacionalinė nevyriausybinių organizacijų koalicija antrus metus iš eilės tęsia bendradarbiavimą įgyvendinama projektą „Dalinamės“, kurio metu komunikacijos profesionalai dalijasi savo patirtimi su visoje Lietuvoje veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkas Donatas Kuras džiaugiasi produktyvia organizacijų partneryste. „Šis projektas – puiki galimybė mūsų nariams dalintis savo žiniomis ir patirtimi bei prisidėti prie NVO sektoriaus ir pilietinės visuomenės stiprinimo. NVO koalicijos jungiamų organizacijų įvairovė projekte dalyvaujantiems konsultantams leidžia susipažinti su įvairiomis aktualiomis visuomeninio gyvenimo sritimis ir kartu plėsti savo kompetencijas“.

Anot Lietuvos komunikacijos asociacijos nario  Justo Jaskonio, nekilo abejonių, ar tęsti praėjusiais metais pradėtą pilietinę iniciatyvą: „Mūsų nariams tai puiki galimybė prisidėti prie pilietinės visuomenės stiprinimo, teikiant ekspertines konsultacijas nevyriausybėms organizacijomis. Džiaugiamės, kad naudą ir prasmę bendradarbiauti mato tiek Lietuvos komunikacijos asociacijos nariai, tiek nevyriausybinių organizacijų atstovai”.

LTKA nariai iki liepos truksiančiame projekte konsultuos NVO atstovus vidinės ir išorinės komunikacijos, strategijos, planavimo, kampanijos rengimo ir jos įgyvendinimo klausimais, pataria kaip valdyti rizikas ir krizes, padeda geriau suprasti darbo su žiniasklaida specifiką, pataria dėl aktualaus turinio rengimo, viešinimo, socialinių tinklų komunikacijos.

„Nevyriausybiniam sektoriui svarbių temų sąrašas yra beveik begalinis: nuo visad aktualaus paramos pritraukimo, iki vis labiau aktualėjančio skaidrumo bei atskaitingumo ir krizių valdymo“, – apie iššūkius, su kuriais susiduria nevyriausybinis sektorius, sako Nacionalinės NVO koalicijos vadovė Gaja Šavelė.

Jos teigimu, šis bendradarbiavimas nevyriausybiniam sektoriui yra naudingas dėl nuolatinio žmogiškųjų ir finansinių resursų trūkumo. „Nevyriausybinis sektorius negali pasigirti dideliais reklamos biudžetais, todėl raktu į sėkmę tampa kūrybiškumas bei efektyvumas arba netradicinės erdvės“, – pasakoja G. Šavelė.

Praėjusiais metais Lietuvos komunikacijos asociacijos konsultacijomis pasinaudojo 9 nevyriausybinės organizacijos. Tarp jų, Aplinkosaugos koalicijos, Lietuvos negalios organizacijų forumas, Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir kitos. Iš viso buvo suteikta virš 135 neatlygintinų valandų konsultacijų.

Lietuvos komunikacijos asociacijai priklauso daugiau kaip 200 komunikacijos profesionalų dirbančių įvairiuose sektoriuose ir individualiai. Projekto „Dalinamės“ rėmuose savo žiniomis su NVO organizacijomis pernai dalijosi  Rita Saunorytė-Norutienė, Justas Jaskonis, Svajūnė Marcinkevičienė, Živilė Navickaitė-Babkin, Liutauras Ulevičius, Karolina Barišauskienė, Giedrė Bielskytė.

Daugiau informacijos susisiekus su projekto koordinatoriumi Justu Jaskoniu el. paštu: justas@ltka.eu  iki gegužės 1 d.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.