fbpx
image

Kvietimas į visuotinį susirinkimą

2022 m. spalio 21 d.

Tarybos sprendimu kviečiamas visuotinis Lietuvos komunikacijos asociacijos narių susirinkimas,
2022 m. lapkričio 24 d. (ketvirtadienį), 18 val.

Susirinkimas vyks gyvai (vietą patikslinsime) ir bus transliuojamas į narių uždarą Facebook grupę, o balsavimas vyks nuotoliniu būdu (remiamės įstatų 7.2.5. punktu, kuris numato, kad susirinkimas gali vykti ir el. būdu).

Susirinkimo darbotvarkė:

  • Tarybos veiklos pristatymas;
  • Kandidatų į Tarybos narių prisistatymas ir rinkimas,
  • Nario mokesčio ir jo mokėjimo tvarkos patvirtinimas;
  • Kandidatų į revizorius pristatymas ir revizoriaus rinkimas;
  • Kiti klausimai.

Visuotinis narių susirinkimas bus laikomas įvykusiu, jei savo valią el. apklausos būdu pareikš daugiau nei pusė asociacijos narių.

El. apklausa (balsavimas) bus vykdoma internetinėje svetainėje https://electionbuddy.com/ (kurioje taikoma 2 factor authenication saugumo sistema)

Balsavimas vyks nuo 2022 m. lapkričio 24 d. 18.30 val. iki 2022 m. lapkričio 29 d. 16 valandos.

Balsavimo rezultatai bus pranešti el. paštu ir narių Facebook grupėje.

Tuo atveju, jei pasibaigus el. apklausai taptų žinoma, kad joje dalyvavo mažiau nei pusė asociacijos narių, būtų̨ laikoma, kad Visuotinis narių susirinkimas neįvyko nesusirinkus kvorumui. Tokiu atveju visi gauti balsavimo duomenys bus anuliuoti ir pakartotinis visuotinis narių susirinkimas el. apklausos būdu vyktų nuo 2022 m. gruodžio 1 d. 18 val. iki 2022 m. gruodžio 3 d. 16 valandos.

Svarbi papildoma informacija:

1. Kandidatus į Tarybos narius prašome atsiųsti užpildytą kandidato anketą iki lapkričio 15 dienos, 14 valandos el. paštu taryba@ltka.eu;

2. Kandiatus į Revizorius prašome išreikšti norą iki lapkričio 18 dienos, 14 valandos el. paštu taryba@ltka.eu;

3. Prieš̌ prasidedant el. balsavimui kiekvienas asociacijos narys jo nurodytu el. paštu gaus detalią informaciją apie balsavimo procedūrą̨ bei tik tam nariui sugeneruotą unikalų nario balsavimo raktą ir slaptažodį̨. Tam, kad el. apklausa vyktų sklandžiai, iki lapkričio 17 d. pasitikrinkite, ar svetainėje ltka.codian.dev (prisijungus nario skiltyje) yra nurodytas jūsų aktualus (naudojamas) el. pašto adresas ir prireikus – pakoreguokite. Koreguoti informaciją apie save nurodytoje svetainėje narys gali prisijungęs asmeniniais prisijungimo duomenimis. Jei susiduriate su sunkumais – rašykite tomas@kirsa.lt

Raginame būti aktyviais ir kelti kandidatūras į Tarybos narius!
Taip pat primenu, kad 10-27 d. 18 val. vyks teminis neformalus renginys (registruotis svetainėje kviečiame iki antradienio):

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.