fbpx
image

Kvietimas į visuotinį LTKA narių susirinkimą

2024 m. sausio 30 d.

Informuojame, kad Tarybos narė Monika Svėrytė išvyko ir nusprendė pasitraukti iš Tarybos, tad Taryba veikia ne pilna sudėtimi.
Tarybos sprendimu 2024 m. sausio 30 d. (antradienį), 18 val. kviečiamas visuotinis Lietuvos komunikacijos asociacijos narių susirinkimas.

Susirinkimas vyks gyvai, “Corner” viešbutyje, T. Ševčenkos g. 16 ir bus transliuojamas į narių uždarą Facebook grupę, o balsavimas vyks nuotoliniu būdu (remiamės įstatų 7.2.5. punktu, kuris numato, kad susirinkimas gali vykti ir el. būdu).

Susirinkimo darbotvarkė:

2023 m. Veiklos apžvalga
Kandidatų į Tarybos narius prisistatymas ir rinkimas
Kiti klausimai.

Visuotinis narių susirinkimas bus laikomas įvykusiu, jei savo valią el. apklausos būdu pareikš daugiau nei pusė asociacijos narių.
El. balsavimas bus vykdomas internetinėje svetainėje https://electionbuddy.com/ (kurioje taikoma 2 factor authenication saugumo sistema)

Balsavimas vyks nuo 2024 m. sausio 30 d. (antradienio), 19 val. iki 2024 m. vasario 2 d. (penktadienio), 14 val.

Balsavimo rezultatai bus pranešti el. paštu ir narių Facebook grupėje.

Tuo atveju, jei pasibaigus el. balsavimui taptų žinoma, kad joje dalyvavo mažiau nei pusė asociacijos narių, būtų̨ laikoma, kad Visuotinis narių susirinkimas neįvyko nesusirinkus kvorumui. Tokiu atveju visi gauti balsavimo duomenys bus anuliuoti ir pakartotinis visuotinis narių susirinkimas el. balsavimo būdu vyktų nuo 2024 m. vasario 5 d. 18 val. iki 2024 m. vasario 7 d. 18 val.

Svarbi papildoma informacija:

  1. Kandidatus į Tarybos narius prašome atsiųsti užpildytą kandidato anketą iki sausio 22 dienos, 13 valandos el. paštu taryba@ltka.eu; Tai – puiki proga parodyti, kad esate nusiteikę rimtai darbo Taryboje klausimu. Anketą rasite pridėtą el. laiške, kurį gavo kiekvienas narys.
  2. Prieš̌ prasidedant el. balsavimui kiekvienas asociacijos narys jo nurodytu el. paštu gaus detalią informaciją apie balsavimo procedūrą̨ bei tik tam nariui sugeneruotą unikalų nario balsavimo raktą ir slaptažodį̨. Tam, kad el. balsavimas vyktų sklandžiai, iki sausio 22 dienos pasitikrinkite, ar svetainėje www.ltka.eu  (prisijungus nario skiltyje) yra nurodytas jūsų aktualus (naudojamas) el. pašto adresas ir prireikus – pakoreguokite. Koreguoti informaciją apie save nurodytoje svetainėje narys gali prisijungęs asmeniniais prisijungimo duomenimis. Jei susiduriate su sunkumais – rašykite tomas@kirsa.lt

Raginame būti aktyviais ir kelti kandidatūras į Tarybos narius!

LTKA Taryba

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.