fbpx
image

Išrinkta nauja Lietuvos komunikacijos asociacijos Taryba

2018 m. gruodžio 14 d.

Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) Taryba gruodžio 31 d. baigia savo dvejų metų veiklos kadenciją ir perduoda vairą naujai Tarybai, išrinktai visuotinio narių susirinkimo metu.

Naujosios LTKA tarybos nariais tapo: Saulius Jansonas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus patarėjas; Donatas Kuras, „Kuras ir partneriai” vadovas, komunikacijos ekspertas; Svajūnė Marcinkevičienė, Socialinių mokslų kolegijos Komunikacijos skyriaus vadovė;  Elena Martinonienė, Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja; Rytis Sabas, ankstesnės LTKA Tarybos narys ir integruotos komunikacijos kompanijos „S-Marketing” vadovas bei komunikacijos ekspertės Kristina Petrošienė ir Jorūnė Liutkienė. Tarybos pirmininke išrinkta Elena Martinonienė.

Naujoji Taryba oficialiai savo veiklą pradeda nuo 2019 m. sausio 1 d. ir kadenciją tęs iki 2020 m. gruodžio 31 d. Pirmajam posėdžiui naujoji Taryba rinksis sausį, kai sudarys veiklos planą ir nubrėš veiklos gaires.

Šiuo metu LTKA Tarybos pirmininkės pareigas einančios Linos Jakučionienės teigimu, išrinktai naujai Tarybai suteikta atsakomybė vadovauti daugiau nei 280 narių vienijančiai bendruomenei.

„Ligšiolinės Tarybos nariai nuoširdžiai skyrė savo laiką, energiją, dalijosi žiniomis ir ekspertų patirtimi tam, kad organizacija būtų matoma ir girdima ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu. Visos komandos vardu linkiu naujajai Tarybai tą lygį išlaikyti ir dar sparčiau eiti pirmyn“, – sakė L. Jakučionienė.

Naujai išrinktos Tarybos vardu padėkojusi visiems LTKA nariams už parodytą didžiulį pasitikėjimą, E. Martinonienė pabrėžė, kad naujos Tarybos nariai yra labai vieningi, nusiteikę ne tik tęsti pradėtus darbus, tačiau ir turi daug sumanymų, kurie gali prisidėti prie organizacijos kokybinio augimo.

„Profesionalios komunikacijos poreikis vis aiškiau suvokiamas ir viešajame sektoriuje, ir versle. Tarybos užduotis yra sudaryti kuo geresnes sąlygas asociacijos nariams tobulėti, atrasti savo stipriąsias puses, įgyti naujos patirties  ir, žinoma, dalytis su visuomene žiniomis bei gebėjimais. Manau, mūsų laukia labai įdomūs ir svarbūs iššūkiai, tad būti vienoje komandoje siekiant bendrų tikslų – didžiulė garbė“,  – sakė E. Martinonienė.

Į 2017-2018 m. LTKA Tarybą buvo išrinkti Ingrida Bartkienė, Janina Sabaitė Melnikovienė, Agnė Dvarionienė, dr. Renata Matkevičienė, Lina Jakučionienė, Germanas Kavalskis ir Rytis Sabas, pakeitęs vienerius metus Taryboje buvusį Andrių Kasparavičių.

2000 m. įsteigta Lietuvos komunikacijos asociacija (anksčiau kaip Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga veikusi organizacija nuo 2018 m. plėtoja veiklą nauju vardu „Lietuvos komunikacijos asociacija“) vienija privačiame ir viešajame sektoriuje dirbančius ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistus, siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją. Šiuo metu LTKA vienija virš 280 ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalų visoje Lietuvoje.

——————————————

Daugiau informacijos: Lina Jakučionienė, lina@ltka.eu, Mob. Tel. +370 652 68614; Elena Martinonienė, emarti@email.lt; Mob. Tel. +370 686 30508.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.