fbpx
image

IPRA Golden World Awards for Excellence in PR“ konkursas 2021 m. finišuos Vilniuje

2020 m. rugsėjo 17 d.

Tarptautinė ryšių su visuomene asociacija (IPRA) nukėlė šių metų spalį Vilniuje planuotus komunikacijos projektų meistriškumo konkurso „IPRA Golden World Awards for Excellence in PR“ apdovanojimus.

Geriausi pasaulio komunikacijos specialistai į konferenciją ir apdovanojimus Vilniuje, planuojama, susirinks 2021 metų rugsėjo antroje pusėje, – tai numato naujai pasirašyta trišalė sutartis tarp IPRA, Lietuvos komunikacijos asociacijos ir Lietuvos ryšių su visuomene asociacijos.

„Svarstėme įvairius galimus variantus su IPRA ir nusprendėme nukelti šių metų renginį į 2021-uosius, nes daug šalių iš Pietų Amerikos, Azijos, net Europos dėl Covid-19 negalėtų atvažiuoti į Vilnių. Tokio aukšto lygio komunikacijos profesionalų renginys Lietuvoje vyks pirmą kartą – tai puiki proga mums garsinti Lietuvos vardą pasaulio komunikacijos ekspertų bendruomenėje ir puoselėti aukščiausius komunikacijos srities standartus“, – sako Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) Tarybos pirmininkas Artūras Jonkus.

„Į naują renginio datą siūlau pažvelgti kaip į Lietuvos komunikacijos profesionalams likimo siunčiamą aiškų ženklą – nepraleisti šios galimybės ir būtinai dalyvauti konkurse. Taip, tiek kiekybinė, tiek kokybinė konkurencija bus didžiulė, bet kada, jei ne šį kartą, kai “ir sienos padės”, dar bus tokia proga? Juo labiau, kad mūsų profesionalų lygis tikrai yra vertinamas vis toliau nuo Lietuvos, mes turime ką parodyti ir kuo nustebinti. Tad dalyvavimą konkurse kviečiu pradėti planuoti jau dabar”, – teigia Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) Tarybos pirmininkė dr. Elena Martinonienė.

Prognozuojama, kad 2021-aisiais didžiausias pasaulyje ryšių su visuomene projektų meistriškumo konkursas „IPRA Golden World Awards for Excellence in PR“ (GWA) sulauks 20 proc. daugiau komunikacijos projektų iš Lietuvos ir aplenksime Latviją, kurios agentūros iki šiol aktyviausiai atstovavo Baltijos šalis.

IPRA praktika rodo, kad globaliame konkurse paprastai dalyvauja nacionalinių konkursų, tokių kaip Lietuvos „PR Impact Awards“ ir „Password“, nugalėtojai.

Metiniai GWA apdovanojimai paprastai sulaukia per 500 paraiškų iš viso pasaulio. Nugalėtojai renkami net 37 apdovanojimų kategorijose, išskiriant apdovanojimus agentūroms ir organizacijos viduje veikiantiems profesionalams.

Pasak IPRA prezidentės Svetlanos Stavrevos, pernai „IPRA’s Golden World Awards” didįjį prizą laimėjusi Japonijos agentūros „Dentsu PR“ sukurta komunikacijos kampanija yra puikiausias pavyzdys, kaip ateityje atrodys ryšiai su visuomene.

„Ši kampanija parodo, kaip kūrybingi ir intelektualūs komunikaciniai sprendimai sujungia verslą, valdžios institucijas ir švietimo įstaigas į gyvą vietinę ekosistemą, turinčią potencialą pagerinti viso miesto likimą. Tai įkvėpimas daugeliui kompanijų ir ryšių su visuomene agentūrų visame pasaulyje. IPRA konkursas – labai įvairus ir tikrai globalus ryšių su visuomene profesijos tobulėjimo etalonas. Dalyvavimas konkursuose padeda dalyviams augti bei konkuruoti greičiau ir geriau, nes jie kuria ryšius ir apsikeičia patirtimi, kurią perima tiesiogiai, iš pirmų lūpų“, – sakė IPRA prezidentė S.Stavreva.

Renginį Lietuvos komunikacijos asociacija (LTKA) ir Vilniuje organizuoja Ryšių su visuomene agentūrų asociacija (RSVA). Renginio partneris – Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

1955 metais įkurta Tarptautinės ryšių su visuomene asociacija IPRA yra pasaulinė ryšių su visuomene profesionalų asociacija, kuri skatina patikimą komunikaciją ir etišką ryšių su visuomene praktiką. IPRA tai daro burdama platų narių tinklą, skatindama laikytis elgesio kodekso ir demonstruoti profesinę lyderystę, keistis patirtimi ir bendradarbiauti.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.