fbpx
image

Darbą pradeda nauja Lietuvos komunikacijos asociacijos Taryba

2023 m. sausio 2 d.

Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) vairą perima dviejų metų kadencijai visuotiniame susirinkime išrinkta nauja Taryba. Jos nariais tapo Juozas Ruzgys, laisvai samdomas komunikacijos specialistas, Justas Jaskonis, strateginių pokyčių komunikacijos ekspertas, Ligita Zailskaitė,  KTU Informatikos fakulteto Multimedijos inžinerijos katedros lektorė, Liutauras Ulevičius, laisvai samdomas ryšių su visuomene specialistas bei Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakulteto partnerystės docentas, Monika Svėrytė, laisvai samdoma komunikacijos specialistė ir Rima Aukštuolytė, Ryšių reguliavimo tarnybos komunikacijos projektų vadovė.

Taip pat Tarybos nariu dar vienai kadencijai perrinktas Donatas Kuras, komunikacijos ir tvarumo bei socialinės atsakomybės ekspertas, „Kuras ir partneriai“ vadovas. Jis Tarybos sprendimu išrinktas Tarybos pirmininku, pirmininko pavaduotoja patvirtinta Rima Aukštuolytė.

„Pastarieji keleri metai aiškiai atskleidė ne tik komunikacijos svarbą, bet ir prasmę bei galią. Ji formuoja nuostatas, skatina atitinkamą elgseną, tad komunikuoti svarbu atsakingai. Vertybės ir dėmesys prasmei bei tikslui, tikiu, yra tai daryti padedantys ramsčiai.

Ir toliau skirsime dėmesio ne tik narių profesiniam tobulėjimui bei tinklaveikai ir interesų atstovavimui, bet ir gilesnėms diskusijoms bei aktualių temų kėlimui visuomenėje. Ir toliau būsime patikimu partneriu teikiant ekspertinę nuomonę, padedant rasti kompetentingus komunikacijos darbuotojus ar paslaugų teikėjus“, – sako LTKA Tarybos pirmininkas Donatas Kuras.

2000 m. įsteigta Lietuvos komunikacijos asociacija jungia privačiame ir viešajame sektoriuje dirbančius ar laisvai samdomus ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistus, siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją ir stiprinti bendruomenę. Asociacija organizuoja įvairius profesinius bei neformalius renginius, taip pat kartu su partneriais rengia didžiausią metinį komunikacijos profesionalų renginį „PR Impact Awards“.

Asociacijos nariu gali tapti baigę ar dar studijuojantys komunikacijos, ryšių su visuomene studijas, taip pat turintys ne mažesnę kaip vienerių metų darbo šiose srityse patirtį. Šiuo metu LTKA vienija apie 250 ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalų visoje Lietuvoje.

   Peržiūrėti visas aktualijas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.